Invelt
reklama reklama reklama
reklama
reklama reklama
19. 4. 2011 18:16 - 2143× - comment 0

Mikkelsen šestý a spokojený

Andreas Mikkelsen dokončil druhou soutěž Intercontinental Rallye Challenge – Rally Islas Canarias – na šestém místě. Se spolujezdcem Ola Floene se do bojů pustili se startovním číslem 3. Po celou rally se mladému Norovi vyhýbaly technické i jezdecké problémy a Škodu Fabia S2000 týmu Škoda UK dovezl do cíle se ztrátou 56 vteřin na vítězného Hänninena.

"Naším cílem bylo dojet do cíle a skončit v bodech, a to je přesně to, čeho jsme dosáhli. Jsem velmi šťastný. Mohli jsme více zatlačit, ale to by znamenalo riziko, kvůli kterému jsme sem nepřijeli. Náš program v IRC je na začátku, získali jsme dobré body do hodnocení šampionátu," řekl v cíli Andreas Mikkelsen.

Mikkelsen nezapomíná, že jeho starty v seriálu IRC neplatí jeho otec, sluší se tedy poděkovat výrobci jeho soutěžáckého nářadí: "Fabia S2000 byla tento víkend perfektní a chtěl bych poděkovat týmu za to, že vše běželo jako na drátku. Byla to fantastická soutěž pro značku Škoda. Gratuluji Juhovi, Janovi a všem v týmu Škoda Motorsport k oběma velkým výsledkům." Andreas má potvrzený kompletní program v IRC vyjma Rally Vinho Madeira, dalším závodem bude tedy rally na Korsice.

twitter fbpdf

Schovat komentáře
Komentářů celkem: 0


Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (vpravo nahoře)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
eWRC.cz
nezávislý internetový portál o rally
redakce@ewrc.cz © 1999-2015 eWRC.cz
RSS Facebook Twitter