Invelt
reklama reklama reklama
reklama
reklama reklama
16. 1. 2016 13:10 - 3640× - comment 35
„Shacki“ - eWRC.cz

Golemtech Tipovačka eWRC.cz 2016 v novém

Aktualizace – zprovozněny byly vaše oblíbené skupiny. Původní byly naimportovány, takže by vám měly zůstat kontakty. Můžete si také zobrazit aktuální tipy svých kamarádů.

Tipovačka pro letošní rok se dočkala zásadních změn. Přesněji řečeno byla naprogramována zcela znovu v rámci integrace do systému eWRC-results.com.

Tipovačku teď tedy hledejte na této adrese na serveru eWRC-results.com. Odkazy v menu na ní již ostatně odkazují.

Asi se ptáte, proč ta změna. Ta se již dlouho nabízela, protože na eWRC-results.com jsou k dispozici přímo startovky i výsledky, takže vše je jednodušší jak pro vás, tak hlavně pro nás. Navíc integrace s výsledky nabízí neuvěřitelné množství dalších funkcí, jako například průběžné výsledky tipovačky po odjetých RZ atd. Prostor pro další rozvoj je obrovský.

Poměrně výrazně se letos mění to, co se bude tipovat. Letos se bude tipovat prvních 10 v celkovém pořadí, dále první trojice ve vybraném přídavém šampionátu (WRC2, WRC3, Historici, Rallysprint série apod.) a první trojice ve vybrané třídě. Přídavný šampionát i třídu budeme vybírat před startem tipování podle atraktivity, obsazení apod. Chceme totiž, aby si čtenáři všímali i výsledků jiných tříd a šampionátů, ne jen těch nejlepších v celkovém pořadí.

Pár změn je i ohledně bodování (ne)správných tipů. Za přesnou pozici získáváte +2 body a další +1 bod za umístění v tipované desítce nebo trojce. Pokud ale posádka závod nedokončí, bod se naopak odečte. Pokud posádka dojede, ale mimo tipované pozice, výsledek je nulový. Více napoví přiložený obrázek ze vzorové soutěže.

Naopak úplně končí žolíky a někdy kontroverzní a často opakované KO otázky. Počet kol není konečný, lze to pružně měnit.

Výrazně asi také vzroste konkurence při tipování. Díky integraci do eWRC-results.com totiž budou tipovat i zahraniční fanoušci. Nemusíte se ale tolik bát, protože vedle celkových výsledků budeme zvlášť hodnotit i nejlepší české tipující.

Ceny pro české výherce do soutěže opět věnuje Golemtech.cz. Letos to ale nebudou montérky, ale… se nechte překvapit:)

V souvislosti s tím došlo také k další dlouho připravované změně. Již před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že došlo k roztržení uživatelské databáze na fóru na jedné straně a na webech eWRC.cz a eWRC-results.com na straně druhé. Nyní je konečně dokončena i registrace nových uživatelů na těchto webech. Opět standardně platí, že po registraci máte právo tipovat. Pokud chcete komentovat i obsah webu, pošlete na redakční mail z registrovaného mailu krátkou obyčejnou žádost a my vám to rádi zpřístupníme. Opět ale platí, že součástí registrace je skutečné jméno a příjmení. Anonymy do diskusí nechceme.

Pro jistotu ještě zdůrazním, že uživatelské databáze jsou rozděleny. Pokud si tedy změníte heslo na fóru, nezmění se na webech a obráceně. Stejně tak vytvoření uživatele na webu nevede k vytvoření uživatele na fóru apod. Snad je to k pochopení:) Každopádně staré aktivní účty byly zkopírované do nové databáze. Přesto pokud narazíte na nějaký problém nebo nefukčnost, nebojte nám napsat na redakce@ewrc.cz.

Nyní již tedy můžete tipovat na Rallye Monte Carlo, které začíná již za týden. Doufáme, že vás bude tipovačka letos opět bavit.

P.S. Některé funkce se ještě dodělávají, třeba vaše staré skupiny, ve kterých jste si tipovali, budou zprovozněny do zítřka.

twitter fbpdf

eWRC.cz
nezávislý internetový portál o rally
redakce@ewrc.cz © 1999-2015 eWRC.cz
RSS Facebook Twitter