Invelt
reklama reklama reklama
reklama
reklama reklama
23. 1. 2016 17:15 - 7837× - comment 8

WRC zůstává i letos na obrazovkách ČT Sport

Vysílání reportáží ze seriálu MS v rally na programu ČT Sport, to už je spoustu let dobrou tradicí a tato tradice bude pokračovat i v sezoně 2016. Fanoušci té nejlepší rally na světě tak budou moci opět sledovat souhrnné hodinové sestřihy z každé odjeté soutěže šampionátu, aniž by si museli pořizovat některý z placených sportovních kanálů.

„Šampionát WRC je jedním z nejprestižnějších motorsportů na světě a že jsme měli tu možnost zprostředkovat pokračování vysílání tohoto seriálu v České televizi, z toho máme velikou radost,“ říká Květoslava Beňová, jednatelka společnosti APO Multicam, která zakoupila vysílací práva na WRC.

Na programu ČT Sport tak diváci uvidí kompletní sezonu MS v rally a to včetně momentálně probíhající Rallye Monte Carlo.

„Světová rally je podle mě nejtěžší disciplínou napříč celým motoristickým sportem a zároveň se jedná o nesmírně atraktivní podívanou. Z pokračování vysílání šampionátu WRC v České televizi jsem samozřejmě nadšený a to především proto, že se díky tomu zachovala opravdu dlouholetá kontinuita. Tomuto krásnému sportu se coby redaktor sportovní redakce České televize věnuji už od roku 2004 a že v tom mohu i nadále pokračovat, to je opravdu skvělé,“ doplňuje Petr Krutský, motoristický redaktor ČT Sport.

Bezmála hodinový sestřih z úvodního podniku kalendáře, z Rallye Monte Carlo, odvysílá program ČT Sport v úterý 26.1.2016 ve 22:20.

Témata: Televize, Reklama
twitter fbpdf

eWRC.cz
nezávislý internetový portál o rally
redakce@ewrc.cz © 1999-2015 eWRC.cz
RSS Facebook Twitter