Invelt
reklama reklama reklama
reklama
reklama reklama
26. 2. 2016 19:40 - 2038× - comment 2

Beseda v Želechovicích s vaší online účastí

Devátý ročník Besedy se závodníky rally se uskuteční v sobotu 27. února v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína. Program bude zahájen v 17 hodin. Hlavní hvězdou setkání bude německý jezdec Sepp Wiegand. Pořadatelé slibují zachovat tradici 10 až 12 hostů, zatím známe devět jmen. Již nyní je možno položit hostům jakoukoliv otázku – do komentářů v online aktualizovaném dokumentu: https://goo.gl/qXpNj5

Startovní listina:

Sepp Wiegand: vicemistr Evropy v rally 2014 a člen továrního týmu Škoda Motorsport v letech 2012-2014, čtyřnásobný účastník Barum rally (druhý v roce 2014).

Ondřej Bisaha: vítěz Rallysprint série 2015 s Citroënem DS3 R3T, v nové sezóně by rád přestoupil do silnější kategorie.

Antonín Tlusťák: pravidelný účastník mistrovství Evropy v rally od roku 2006 (v roce 2010 absolutně druhý, o rok později třetí); v nadcházející sezóně bude sedlat Škodu Fabii R5.

David Suchařípa: herec, který má na kontě 20 startů za volantem rally vozu; v nové sezóně plánuje střídat rally se závody Octavia cupu.

Pavel Vaculík: startoval v rally, v závodech offroadů a při Rally Dakar 2016 navigoval Tomáše Ouředníčka (Hummer).

Tomáš Pospíšilík: motorsportu se věnuje 10 let, úspěšný autokrosař – mistr republiky v divizích Buggy1600 a Superbuggy; má za sebou starty v rally v závodech mistrovství republiky a Evropy, naposledy v barvách Peugeot Sport ČR.

Karel Kupec: bývalý autokrosař, mimo jiné žákovský mistr republiky v lyžařském slalomu; loni si vyzkoušel dva závody Rallysprint série (1. a 2. místo v kategorii 6); coby vítěze Rally talentu jej čeká sezóna ve voze kategorie R2 s podporou Autoklubu ČR v zádech.

Karolína Jugasová: absolvovala již přes 40 závodů na místě spolujezdkyně, největšího úspěchu dosáhla po boku Martiny Jerhotové-Daňhelové (sprintový titul ve třídě 8); v nadcházející sezóně bude navigovat Karla Kupce.

Jaromír Tomaštík: se 169 starty v rally patří k nejzkušenějším závodníkům u nás, provozuje vlastní tým, za který jezdí zpěvačka Lounová či herec Suchařípa; nedávno se stal předsedou organizačního výboru Valašské rally.

V jednání jsou ještě dva závodníci zvučných jmen současné či velmi nedávné české a slovenské rallyové scény. Motorsport revue je mediálním partnerem akce a stejně jako loni se bude starat o online textový přenos těch nejzajímavějších výroků, které na besedě zazní. Nyní i kdykoliv během samotné besedy můžete hostům online položit jakoukoliv otázku, stačí využít komentáře v následujícím dokumentu, který se online aktualizuje.

Letošní online: https://goo.gl/qXpNj5
Loňský online: https://goo.gl/QAuXyS

Program IX. Besedy se závodníky rally v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína:

1) Představení přítomných jezdců a spolujezdců.
2) Hlavní část programu – otázky na jezdce a spolujezdce z publika (cca 90 min).
3) Autogramiáda jezdců + videoprojekce s rallyovou tématikou.
4) Bohatá tombola + společné fotografování.
5) Soutěžní jízdy na rally trenažeru: Posádky divák – závodník (soutěž o ceny).
6) Volná zábava a volné jízdy na rally-trenažeru.

Vstupné na besedu je jako vždy dobrovolné. U vchodu bude možné zakoupit lístky do tomboly a na soutěž na rally trenažeru. Parkování bude možné na hřišti pod sokolovnou, příjezd od hlavní silnice.

twitter fbpdf

eWRC.cz
nezávislý internetový portál o rally
redakce@ewrc.cz © 1999-2015 eWRC.cz
RSS Facebook Twitter