Invelt
reklama reklama reklama
reklama
reklama reklama
15. 3. 2016 08:00 - 1084× - comment 5

Golemtech Tipovačka – Rally Islas Canarias

Rally Islas Canarias 2016

Rally Islas Canarias, dalšího kola Golemtech Tipovačky eWRC.cz 2016, se zúčastnilo 598 lidí. Asi nikoho nepřekvapí, že jste chtěli především vítězství Madse Ostberga (v 87 % případů), ale vyhrál člověk, kterého jste netipovali vůbec – Enrique Cruz. Druhé místo Alexey Lukyanuka tiplo správně 12 % z Vás. Jestliže jste ve svém tipu měli Kajetana Kajetanowicze na třetí pozici, brali jste body stejně jako 12 % ze všech tipujících. ERC3 měla favorita v podobě Zoltána Bessenyey (55 %), vyhrál ale Polák Lukasz Habaj (23 %). V rámci RC2 jste opět věřili hlavně Ostbergovi, který ale havaroval a i díky tomu zvítězil Alexey Lukyanuk (2 % tipů).

Nejúspěšněji z první soutěže ME natipovali 3 tipující bělák, marphyy a Martin, kteří získali 16 bodů. Výherci se mohou těšit na kvalitní nepromokavou bundu od Golemtechu, která se u rychlostních zkoušek může kdykoliv hodit. Stačí, když se ozvou na náš redakční email s adresou, telefonem a požadovanou velikostí bundy (S-XXL).

Partnerem naší tipovačky je i letos společnost Golemtech – přední český dodavatel zařízení pro vybavení pneuservisu a autoservisů. Golemtech má k rally hodně blízko, podporuje mj. i legendárního Emila Trinera či Štěpána Zabloudila, který letos předvede mezi historiky Subaru Impreza 555. V případě zájmu o novinky firmy se můžete podívat na jejich facebook.

twitter fbpdf

eWRC.cz
nezávislý internetový portál o rally
redakce@ewrc.cz © 1999-2015 eWRC.cz
RSS Facebook Twitter