27. 6. 2016 07:45 − 1143× − 0

Golemtech Tipovačka – Ypres Rally 2016

Přinášíme Vám vyhodnocení z Ypres Rally 2016, která je součástí Golemtech Tipovačky eWRC.cz.

Ypres Rally 2016

Ypres Rally, dalšího kola Golemtech Tipovačky eWRC.cz 2016, se zúčastnilo 376 lidí. Asi nikoho nepřekvapí, že jste chtěli především vítězství domácího Freddyho Loixe (v 76 % případů), a ten také po bezchybném výkonu vyhrál. Druhé místo Krise Princena netipl nikdo z Vás. Jestliže jste ve svém tipu měli Bernda Casiera na třetí pozici, brali jste body. ERC3 mělo favorita v podobě Chrise Ingrama (65 % tipů), ale vyhrál jeho týmový kolega Marijan Griebel (16 %). V rámci RGT jste věřili hlavně Marcu Duezovi. Ten ale během sobotní etapy odstoupil a vítězem se stal Timothy Van Parijs (17 %).

Nejúspěšněji z páté soutěže ME natipoval tipující DeGams ze Slovinska, který získal 16 bodů.

Partnerem naší tipovačky je i letos společnost Golemtech – přední český dodavatel zařízení pro vybavení pneuservisu a autoservisů. Golemtech má k rally hodně blízko, podporuje mj. i legendárního Emila Trinera či Štěpána Zabloudila, který letos předvede mezi historiky Subaru Impreza 555. V případě zájmu o novinky firmy se můžete podívat na jejich facebook.

Aktuálně můžete tipovat na PZM Rajd Polski – Rally Poland 2016 a na Bohemia Rally.