partner
Invelt
TOP

Proton na vítězné vlně

Malajsijská značka se díky britské stáji Mellors Elliot Motorsport před deseti lety usadila na mezinárodní soutěžní scéně.

31883
TOP

Rally Mexico 2018 - seznam přihlášených

S týdenním zpožděním byl zveřejněn seznam přihlášených na Rally Mexico.

31878
TOP

Z archívu Milana Schöbela - 11. díl

Dnes se opět podíváme na další zapomenuté fotografie a pokusíme se je zařadit.

31876
TOP

Stalo se před x lety - 8/2019

Dnes to bude všehochuť. Ale začneme vzpomínkou na smrt slavného jezdce.

31872
TOP

Pořádně našláplé MOGUL Dakar setkání už za měsíc

Jen měsíc zbývá do největšího setkání dakarských závodníků a techniky. Letos s nebývale silným obsazením.

31869
TOP

Kalle Rovanperä si zaskočil domů vyškolit krajany

Druhá soutěž finského mistrovství přivítala na startu vedle početného pole tradičních účastníků i jedno velké jméno.

23. 2. 10:22 – 5591× − 253 – 0 20
Čerstvý držitel Zlatého volantu Jan Kopecký se zúčastní s Pavlem Dreslerem kompletního mistrovství České republiky 2018.
ikona
23. 2. 9:21 – 3022× − 31 – 0 5
Za sezónu 2017 se na Zlatém volantu rozdaly ceny v celkem 13 kategoriích.
ikona
23. 2. 5:05 – 4846× − 7 – 1 10
Všichni očekávají s napětím start Loeba v Mexiku. Stín na něj však vrhá chaos v jezdecké politice týmu.
ikona
22. 2. 22:20 – 2341× − 5 – 0 2
Nasser Al-Attiyah se po sezóně 2015 a obhajobě titulu mistra světa ve WRC2 stáhl do MERC a mimo to jezdí dálkové rally.
ikona
22. 2. 20:17 – 4734× − 79 – 1 11
ikona
22. 2. 8:41 – 4557× − 80 – 2 5
Ve Švédské rally se povedlo v rámci WRC2 zvítězit japonskému jezdci Takamoto Katsutovi, který porazil tovární škodovky.
ikona
21. 2. 16:50 – 2794× − 32 – 1 8
ikona
21. 2. 16:30 – 3031× − 5 – 0 0
Podívejte se na vše podstatné z druhé letošní soutěže MS ve skoro hodinovém sestřihu.
ikona
21. 2. 12:57 – 5788× − 121 – 3 5
Pětačtyřicátý ročník Rally Bohemia se bude i letos konat o prvním prázdninovém víkendu.
ikona
20. 2. 18:38 – 3342× − 62 – 1 3
Včera to bylo 13 let od okamžiku, kdy Tomáš Vojtěch vyhrál Rallye Šumava 2005 v totožném čase s bratrem Štěpánem.
ikona
20. 2. 11:10 – 4789× − 37 – 0 6
ikona
20. 2. 8:16 – 1607× − 0 – 0 3
Skomírající portugalský šampionát před třemi roky vzkřísily nastupující speciály kategorie R5 a jejich počet stále stoupá.

Blogy

ikona
13. 2. 17:37 – 3567× − 83 – 2 6
aneb jak jsem jel s Jirkou Petráškem (zase jednou) Janner Rally…
ikona
22. 12. 4:36 – 5313× − 56 – 0 0
Sezona to byla naplánovaná dobře. Ovšem jestli se nám plány podařilo splnit možná na 20%, tak přeháním.
ikona
14. 12. 23:02 – 4130× − 124 – 1 0
Jmenuji se Jan Kornhefr, je mi 25 let a pocházím ze Štěnovic u Plzně.

Tiskové zprávy

ikona
20. 2. 7:16 – 534× − 1 – 0 0
Pro tým Toyota Gazoo Racing skončila Švédská rallye úspěšně třemi vítězstvími ve všech třech rychlostních zkouškách posledního dne.
ikona
14. 2. 19:25 – 1164× − 36 – 0 0
Patrik Brtníček byl na začátku loňského roku jedním z mladých pilotů, kteří si za volantem vozu nižší kubatury osvojovali soutěžácké návyky.
ikona
14. 2. 19:18 – 524× − 0 – 0 0
Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing míří na Švédskou rallye známou sněhovým a ledovým povrchem.
ikona
3. 2. 6:43 – 1420× − 0 – 0 0
37. Kowax Valašská rally ValMez nezahájí pouze Mistrovství České republiky v rally pro rok 2018.
ikona
31. 1. 4:55 – 2975× − 3 – 0 0
Necelé dva měsíce před startem úvodního podniku MČR v rally 2018 jsou publikována Zvláštní ustanovení.