Obhájce britského titulu rozjel sezónu vítězně

Matta Edwardse letos čeká přetěžký úkol obhájit titul v britském šampionátu, který vloni poprvé v kariéře vybojoval.

Nejúspěšnějšího rallyový vůz v historii značky, ŠKODA FABIA R5, se představí zanedlouho v aktualizovaném provedení.

33437
TOP

Vzestupy a pády britského mistrovství

Jsou tomu už čtyři roky, co se kdysi slavné ostrovní mistrovství potácelo v takové krizi, až byl celý ročník odvolán.

33412
TOP

Michal Hrabánek: Letos se zaměříme na zákazníky a WRC 2 Pro

Michal Hrabánek je na pozici ředitele týmu Škoda Motorsport od roku 2007.

33420
TOP

Sébastien Loeb při testech havaroval

Nová akvizice továrního týmu Hyundai, Sebastien Loeb, při testech před Švédskou rally havaroval.

33409
TOP

Rozhovor s Janem Kopeckým

Sedmatřicetiletý závodník Jan Kopecký korunoval svoji dlouhou a úspěšnou kariéru ziskem titulu mistra světa v kategorii WRC 2.

33404
ikona
21. 2. 19:35 – 5307× − 1 – 0 0
Mads Ostberg sice s Citroenem C3 R5 vyhrál ve Švédské rally klasifikaci WRC2 Pro, ale na autě nenechal niť suchou.
ikona
21. 2. 13:56 – 8517× − 330 – 0 23
Filip Mareš s Janem Hlouškem vyrazí už brzy do své druhé sezóny s vozem specifikace R5.
ikona
21. 2. 9:24 – 2015× − 79 – 0 0
Sezónu 2018 považuje Košičanka Michaela Debnárová za sezónu snů. Osmkrát se postavila na start rally a osmkrát spatřila cíl.
ikona
21. 2. 8:57 – 1760× − 14 – 0 0
Velkým zpestřením české rally scény byly v loňské sezóně starty Lumíra Firly ve dvoukolkách.
ikona
21. 2. 8:48 – 3016× − 40 – 0 18
Absolutním vítězem ankety Zlatý volant 2018 se stal rally jezdec Jan Kopecký.
ikona
21. 2. 8:36 – 1501× − 0 – 0 0
Automobilový koncern VW bude i v nové sezóně pokračovat v dominanci na belgické soutěžácké půdě.
ikona
20. 2. 11:27 – 1674× − 2 – 0 0
Již nadcházející sobotu, 23. února, se ve zličínské CMK Areně uskuteční třetí ročník Sharon Setkání hvězd motorsportu.
ikona
20. 2. 11:09 – 3041× − 6 – 0 7
ŠKODA Slovakia Motorsport v sezóne 2019 s aktuálnym slovenským šampiónom v rely Martinom Kočim.
ikona
20. 2. 10:53 – 1185× − 2 – 0 1
Sice s menším zpožděním, o to ale výživnější video z nádherného Janneru.
ikona
20. 2. 8:32 – 1799× − 3 – 0 2
Značka Opel přešla pod francouzský koncern PSA, ale na její motorsportovní aktivity by to nemělo mít vliv, tým bude pokračovat v ERC.
ikona
20. 2. 7:25 – 455× − 0 – 0 0
Již 3. ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem Czech Drive se uskuteční v sobotu 6. dubna 2019 ve Zlíně.
ikona
20. 2. 7:22 – 1772× − 0 – 0 2
Nové číslo časopisu Rally opět přináší spoustu zajímavého čtení.
ikona
19. 2. 12:41 – 2420× − 12 – 0 2
Dvojnásobný juniorský mistr Evropy Marijan Griebel se letos vrací do mistrovství Evropy.

Blogy

ikona
19. 2. 7:58 – 2055× − 55 – 2 0
ikona
4. 2. 12:50 – 4934× − 118 – 5 3
Je to ještě rallye nebo už je to spíše nějaké expediční dobrodružství?
ikona
21. 10. 20:44 – 5171× − 4 – 0 1
...na naší domácí soutěž jsme přijeli po roční pauze, která byla způsobena loňskou absencí MČR HA na této soutěži.

Tiskové zprávy

ikona
20. 2. 7:30 – 726× − 6 – 0 0
Michal Cibulka na sedadlo navigátora letos usedne již čtvrtým rokem.
ikona
15. 2. 6:58 – 939× − 4 – 0 0
10. Subaru BRZ TRZ Žiželice 2019. Jazykolam, který v sobě skrývá téměř vše.
ikona
11. 2. 12:25 – 1468× − 2 – 0 0
Škoda 130 RS zdárně dokončila nejslavnější automobilovou soutěž světa!
ikona
10. 2. 20:35 – 782× − 20 – 0 1
Stejně jako v předchozích dvou letech, i sezóna 2018 byla spojená s Opel Adam Cupem.
ikona
31. 1. 7:50 – 1484× − 1 – 0 0
Necelých čtrnáct dní zbývá do startu jedenáctého ročníku hokejové benefice jezdců rally s názvem XI.RI Okna Rally Ice Tour.