TOP

Sedmé vítězství Honzy Kopeckého na Šumavě

Do samotné soutěže vstoupila posádka Jan Kopecký – Jan Hloušek druhým místem na pátečním okruhu u Čínova.

36934
TOP

Ford Sierra RS Cosworth,Navratil - Král a jejich flashback

Pohled zpět do posledních dvou sezon našeho divokého autíčka a vzpomínka na Global Assistence Setkaní mistrů 2021

36846
TOP

Jan Kopecký a Agrotec Škoda Rally Team – spolupráce pokračuje

Po loňské úspěšné sezóně okořeněné ziskem mistrovského titulu bude Jan Kopecký znovu startovat v barvách Agrotec Škoda Rally Teamu.

36833
TOP

Videonovinky - TipCars Pražský Rallysprint 2022 #4

Videonovinky otevírají sezonu 2022 na Pražském rallysprintu a připravují změny.

36818
ikona
17. 5. 10:04 – 1186× – 13
Nádherné veterány a neskutečná sbírka sportovních vozů Škoda. K tomu exhibice Jana Kopeckého a rozhovor se Stigem Blmqvistem.
ikona
17. 5. 9:03 – 762× – 0
Čtyřiatřicáté místo absolutně a čtvrté ve třídě RC4 II obsadili na Rallye Šumava Klatovy Dominik Nwelati a Jiří Stross.
ikona
17. 5. 6:25 – 708× – 0
Spravit chuť si chce v Českém Krumlově.
ikona
17. 5. 6:14 – 572× – 0
Vystúpenie Rufa Motor-Sport Teamu s posádkou Grzegorz Grzyb – Kamil Kozdroń v rámci Rally Islas Canarias nebolo zlé, žiaľ skončilo predčasne.
ikona
16. 5. 12:10 – 1601× – 0
Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing World Rally Team se připravuje vstoupit do klíčové fáze světového rallyového šampionátu FIA 2022.
ikona
16. 5. 8:03 – 1569× – 1
Letošní ročník Českomoravského poháru pokračoval druhým podnikem v okolí Opočna.
ikona
16. 5. 7:47 – 2180× – 0
Soutěž se jede v termínu 22. až 23. července.
ikona
13. 5. 22:16 – 1638× – 0
I třetí soutěž italského šampionátu nabídnula zajímavou podívanou a radoval se znovu jiný jezdec.
ikona
13. 5. 15:33 – 899× – 0
Šest nováčků v Peugeot Rally Cupu, ale Mistr se pozná.
ikona
13. 5. 13:04 – 2170× – 0
Manager týmu Jaroslav Vančík neskrýval spokojenost s výsledkem.
ikona
13. 5. 11:20 – 775× – 0
Do Slušovic zamířilo osm posádek. Pěti zkušenějším účastníkům cupu se postavila trojice nováčků.
ikona
13. 5. 9:13 – 2446× – 1
Domácím podnikem v okolí Slušovic vstoupil do šampionátu jednodenních závodu ryze domácí tým.
ikona
13. 5. 8:15 – 556× – 0
Sníh pomalu slezl ze strání, do šotolinových cest se opřelo jarní slunce a tak není už nač víc čekat.
ikona
12. 5. 18:23 – 3693× – 0
Motoristický sport má poměrně široký záběr, ale i tak se občas objeví novinka.
ikona
12. 5. 9:06 – 1780× – 1
Uplynulý víkend jsme trávili v okolí Klatov, kde se odjel další ročník Rally Šumava a Rally Vltava.
ikona
11. 5. 8:31 – 2127× – 1
Pavel Mareš točil i na Klatovsku.
ikona
11. 5. 8:01 – 1648× – 0
Druhá soutěž francouzského šotolinového mistrovství skončila zajímavými výsledky.
ikona
11. 5. 7:58 – 1220× – 0
Atyko Rally Team vyrazil na Kopnou, která byla prvním závodem rallysprintové sezóny.
ikona
11. 5. 5:58 – 1578× – 1
Před startem druhého závodu MČR v rally Rallye Šumava Klatovy přemítal Adam Březík o umístění v nejlepší pětici absolutního pořadí.
ikona
10. 5. 14:40 – 4534× – 21
Je libo rodinný vůz se zrychlením z 0 na 100 za 5,3 vteřiny a papírovými parametry nápadně se blížící Fabii Rally2 Evo?