TOP

Jan Kopecký na Šumavě zvítězil

Druhý start za Agrotec Škoda Rally Teamu a první absolutní vítězství pro Honzu Kopeckého se spolujezdcem Janem Hlouškem.

36003
TOP

Videonovinky #7 - Rallye Šumava + Vltava

Ani letos nebudou chybět Videonovinky, tady jsou ty z Klatov.

Kudy se jezdilo – Rallye Vltava Příbram 1987

Rallye Příbram je stálicí mezi českými soutěžemi, jejíž tradice sahá až do roku 1979, kdy byl na návsi ve Lhotě u Příbramě odstartován první ročník.

35986
ikona
11. 5. 16:06 – 1047× – 1
Václav Pech jun. a Petr Uhel dokončili Rallye Šumava na devátém místě.
ikona
11. 5. 11:00 – 1565× – 3
Do svého osmačtyřicátého pokračování letos vstupuje populární Rally Bohemia.
ikona
11. 5. 9:02 – 704× – 0
Pavel Mareš pro vás připravil výživný sestřih i ze Šumavy.
ikona
11. 5. 8:52 – 525× – 0
Soutěžní tým Racing21 zažil o víkendu svůj premiérový start v rámci FIA European Historic Rally Championship.
ikona
10. 5. 22:39 – 965× – 0
Irský soutěžák v roce 2012 zavítal na jih Itálie, kde se poprvé v kariéře zúčastnil slavného závodu Targa Florio.
ikona
10. 5. 8:32 – 6513× – 11
Martin Kozmík pro vás připravil video z druhého podniku českého mistráku, kterým byla Rallye Šumava Klatovy.
ikona
10. 5. 6:37 – 1692× – 0
Druhá etapa 55. Rallye Šumava Klatovy přinesla velmi dramatické bitvy a úspěch pro škodovky.
ikona
9. 5. 17:42 – 5695× – 14
ikona
9. 5. 11:45 – 17959× – 8
ikona
9. 5. 8:52 – 2030× – 0
29. Historic Vltava Rallye dojela do svého cíle, drtivým finišem si prvenství vybojovala dvojice Andrea ´Zippo´ Zivian – Denis Piceno s Audi Quattro.
ikona
9. 5. 8:49 – 1268× – 0
Pavel Mareš pro vás připravil výživný sestřih z Vltavy.
ikona
7. 5. 13:45 – 14930× – 0
Dnes odpoledne se jede nedaleko Klatov shakedown. Sledujte výsledky s námi.
ikona
7. 5. 12:42 – 6944× – 8
Dvě posádky týmu City Taxi Racing se postaví na start Rallye Šumava Klatovy.
ikona
7. 5. 6:37 – 4322× – 4
ACA Škoda Vančík Motorsport chce navázat na úspěch v první rally sezony.
ikona
6. 5. 11:33 – 5378× – 7
Řada z nich vstupuje do soutěže v roli favoritů.
ikona
6. 5. 10:55 – 3833× – 0
Soutěžní tým Racing21 zažije o nadcházejícím víkendu svůj premiérový start v rámci FIA European Historic Rally Championship.
ikona
6. 5. 10:47 – 2576× – 3
Když Hyundai potvrdil, že v MS v rally zůstane i v době hybridové, bylo jen otázkou, kdy si pojistí i oba své nejlepší jezdce.
6. 5. 6:52 – 1529× – 0
Filip Mareš s Radovanem Buchou nebudou chybět na startu druhé soutěže letošního kalendáře MČR, kterou bude 55. ročník Rallye Šumava Klatovy.