Dnes to bude všehochuť. Ale začneme vzpomínkou na smrt slavného jezdce.

31872
TOP

Pořádně našláplé MOGUL Dakar setkání už za měsíc

Jen měsíc zbývá do největšího setkání dakarských závodníků a techniky. Letos s nebývale silným obsazením.

31869
TOP

Kalle Rovanperä si zaskočil domů vyškolit krajany

Druhá soutěž finského mistrovství přivítala na startu vedle početného pole tradičních účastníků i jedno velké jméno.

31866
TOP

Z archívu Milana Schöbela - 10. díl

31844
TOP

Stalo se před x lety - 7/2019

Dnes z toho uděláme takový švédský speciál. Ostatně toto je období, kdy se většinou jezdí Rally Sweden.

31839
TOP

Na trhu s R5 přituhuje

Když před sedmi roky FIA zařízla v té době se dobře rozvíjející kategorii Super 2000, leckdo si tehdy klepal na čelo.

31838
ikona
21. 2. 16:50 – 629× − 19 – 1 4
ikona
21. 2. 16:30 – 546× − 1 – 0 0
Podívejte se na vše podstatné z druhé letošní soutěže MS ve skoro hodinovém sestřihu.
ikona
21. 2. 12:57 – 2423× − 94 – 1 0
Pětačtyřicátý ročník Rally Bohemia se bude i letos konat o prvním prázdninovém víkendu.
ikona
20. 2. 18:38 – 2430× − 55 – 1 3
Včera to bylo 13 let od okamžiku, kdy Tomáš Vojtěch vyhrál Rallye Šumava 2005 v totožném čase s bratrem Štěpánem.
ikona
20. 2. 11:10 – 3960× − 36 – 0 5
ikona
20. 2. 8:16 – 1343× − 0 – 0 3
Skomírající portugalský šampionát před třemi roky vzkřísily nastupující speciály kategorie R5 a jejich počet stále stoupá.
ikona
20. 2. 7:22 – 1645× − 0 – 0 1
Nové číslo časopisu Rally opět přináší spoustu zajímavého čtení.
ikona
19. 2. 20:06 – 2689× − 35 – 0 0
ikona
19. 2. 15:23 – 4420× − 138 – 0 3
Jako každoročně, i letos je únor důležitým měsícem pro klatovské automobilové soutěže.
ikona
19. 2. 15:19 – 3148× − 5 – 0 5
ikona
19. 2. 9:11 – 4514× − 207 – 0 9
Fanoušci rallysportu se mohou těšit na téměř dvě hodiny živého vysílání z letošní KOWAX Valašské rally ValMez.
ikona
18. 2. 19:05 – 4373× − 78 – 0 10
Dvě tovární posádky Škoda Motorsport dojely po napínavých soubojích ve Švédské rally na stupních vítězů.
ikona
18. 2. 18:11 – 1379× − 22 – 0 0
Už druhou soutěž má za sebou letošní seriál Traiva Rallycup.

Blogy

ikona
13. 2. 17:37 – 3378× − 82 – 2 6
aneb jak jsem jel s Jirkou Petráškem (zase jednou) Janner Rally…
ikona
22. 12. 4:36 – 5175× − 56 – 0 0
Sezona to byla naplánovaná dobře. Ovšem jestli se nám plány podařilo splnit možná na 20%, tak přeháním.
ikona
14. 12. 23:02 – 3836× − 124 – 1 0
Jmenuji se Jan Kornhefr, je mi 25 let a pocházím ze Štěnovic u Plzně.

Tiskové zprávy

ikona
20. 2. 7:16 – 359× − 1 – 0 0
Pro tým Toyota Gazoo Racing skončila Švédská rallye úspěšně třemi vítězstvími ve všech třech rychlostních zkouškách posledního dne.
ikona
14. 2. 19:25 – 1052× − 36 – 0 0
Patrik Brtníček byl na začátku loňského roku jedním z mladých pilotů, kteří si za volantem vozu nižší kubatury osvojovali soutěžácké návyky.
ikona
14. 2. 19:18 – 430× − 0 – 0 0
Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing míří na Švédskou rallye známou sněhovým a ledovým povrchem.
ikona
3. 2. 6:43 – 1263× − 0 – 0 0
37. Kowax Valašská rally ValMez nezahájí pouze Mistrovství České republiky v rally pro rok 2018.
ikona
31. 1. 4:55 – 2774× − 3 – 0 0
Necelé dva měsíce před startem úvodního podniku MČR v rally 2018 jsou publikována Zvláštní ustanovení.