TOP

Napínavý souboj mezi vinicemi rozhodl defekt

Posádka Agrotec Škoda Rally Teamu Jan Kopecký – Jan Hloušek obsadila na Agrotec Petronas Rally Hustopeče těsně druhé místo.

36146
TOP

Jan Kopecký míří do vinic

Třetí start za Agrotec Škoda Rally Team čeká na Jana Kopeckého se spolujezdcem Janem Hlouškem na nadcházející Agrotec Petronas Rally Hustopeče.

36133
TOP

Sprosťák Mads

…aneb shrnutí páté soutěže mistrovství světa 2021 a pohled do blízké budoucnosti letošní sezóny.

36130
TOP

Bronislav Sobotka: Barumka je soutěž, kvůli které jsem postavil Žigula

V poli českých soutěží startuje řada sovětských žigulů, jedno červené VFTS však oko diváka zaujme jízdou po dveřích.

36084
ikona
23. 6. 13:13 – 429× – 0
Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích má za sebou své třetí letošní pokračování.
ikona
23. 6. 12:09 – 1808× – 3
Dnes se jede na Safari shakedown.
ikona
23. 6. 11:06 – 518× – 0
O nadcházejícím víkendu se ACCR Racing21 rally team zúčastní v Maďarsku 54. ročníku Mecsek Rallye Historic, která je zároveň třetím dějstvím seriálu FIA European Historic Rally Championship 2021.
ikona
23. 6. 11:01 – 394× – 0
Po výborném druhém místě na Rallye Šumava dojela teď o víkendu posádka Louda Auto Škoda Racing Jan Černý – Petr Černohorský na na čtvrté pozici na Agrotec Petronas Rally Hustopeče.
ikona
23. 6. 10:55 – 330× – 0
Fans Osek nechyběli u tratích letošních Hustopečí.
ikona
22. 6. 14:39 – 8245× – 26
Do Rally Bohemia nastupuje s 9 posádkami.
ikona
22. 6. 10:47 – 3159× – 11
Pořadatelé Agrotec Petronas Rally Hustopeče připravili tradičně zajímavé tratě a ty byly také letos poprvé obsypané diváky.
ikona
21. 6. 19:06 – 4006× – 10
Parafrází názvu knížky Jonase Jonassona můžeme shrnout plány Sobieslawa Zasady, který se rozhodl narušit nudu důchodu a střihnout si závod MS.
ikona
21. 6. 13:45 – 3585× – 5
EuroOil team s Václavem Pechem jun. a Petrem Uhlem na Fordu Focus WRC vyhráli po vyrovnané a dramatické bitvě Rally Hustopeče před Janem Kopeckým s Janem Hlouškem.
ikona
21. 6. 13:42 – 1494× – 1
Čtvrté dějství finského mistrovství nabídnulo tradičně hodně vyrovnané souboje čtveřice posádek.
ikona
21. 6. 9:14 – 3395× – 0
ikona
21. 6. 8:30 – 1469× – 0
Stylem start-cíl opanoval 16. ročník Agrotec Petronas rally Václav Pech.
ikona
20. 6. 14:22 – 1578× – 0
Situace ve světě se alespoň trochu začíná přibližovat běžnému stavu a kalendář rally se začíná plnit.
ikona
19. 6. 20:52 – 12883× – 28
Videonovinky z jižní Moravy.
ikona
18. 6. 16:08 – 1351× – 0
Jedním z příjemných překvapení úvodu letošní domácí rallyové sezony je Miroslav Číž.
ikona
18. 6. 10:44 – 1784× – 0
Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing World Rally Team se již připravuje na Rallye Safari Keňa.
ikona
17. 6. 21:56 – 1396× – 0
Po druhém místě z Rallye Šumava se Honza Černý nemůže dočkat startu na Agrotec Petronas Rally Hustopeče, která se pojede 18. a 19. června.
ikona
17. 6. 9:20 – 3650× – 4
Agrotec Petronas Rally Hustopeče uzavře první polovinu Mistrovství ČR rally.
ikona
17. 6. 8:40 – 1732× – 1
Od roku 1971 se českokrumlovská rallye jezdila v několika různých termínech, téměř celou dobu je však pro jihočeskou soutěž typická rozkvetlá krajina a proměnlivé počasí.