22. 2. 2009 18:24 − 2715× − 14

Kuzaj startoval na Memoriálu Janusze Kuliga

Leszek Kuzaj a Robert Hundla na voze Subaru Impreza N12 dokončili Memoriál Janusze Kuliga a Mariana Bublewicza na třetí pozici.

Leszek Kuzaj se dnes zúčastnil Memoriálu Janusze Kuliga a Mariana Bublewicza 2009, který se konal ve Wieliczce blízko Krakova. Jely se dvě rychlostní zkoušky o délce 2,70 km ve městě Wieliczka. Trať vedla ulicemi města po asfaltu, v některých místech byl asfalt mokrý důsledkem tání sněhu.

Rajd Magurski 2008, Foto: Daniel Hlinka

Kuzaje navigoval Robert Hundla, kterého známe z Barum Rally Zlín 2007 jako spolujezdce Poláka Grzegorza Grzyba, kde jeli s vozem Suzuki Swift S1600. Kuzaj na Memoriálu obsadil s vozem Subaru Impreza N12 krásné třetí místo. Memoriál vyhráli bratři Bebenkové na voze Mitsubishi Lancer Evo IX. Na start soutěže se postavilo čtyřicet posádek. Druzí soutěž dokončili Pawel Dytko a Maciej Gleixner též s Mitsubishi Lancer Evo IX. Leszek Kuzaj se po prvním průjezdu zkouškou průběžně umístil na pátém místě. Druhým průjezdem se propracoval na bronzovou příčku.