Redakce - eWRC.cz
15. 3. 2009 15:57 − 2350× − 12

Vyhodnocení 4. kola tipovačky eWRC.cz

Letošní tipovačka eWRC.cz má za sebou už čtvrté kolo, ve kterém se tipovaly výsledky Cyprus Rally.

Cyprus Rally

Tentokrát se sešlo 903 tipů, což je o 5 méně než minule, kdy byl vytvořen rekord. Většina z vás jede na jistotu a na první místo dává Loeba, jen na 130 tipech byl na prvním místě někdo jiný.

Opět zklamal Latvala, po delší době i Henning Solberg, byť asi ne vlastní vinou, naopak Ogier těsně před cílem vypadl po vlastní chybě. Nejvíce asi překvapil třetím místem Petter Solberg, Matthew Wilson se umístil na slušném pátém místě a ani s Rautenbachem na šesté příčce jste nepočítali. Trochu záludná byla KO otázka, zda se do cíle dostanou všichni tří junioři. Těm se to nakonec povedlo, a tak zhruba polovina z vás si přičítala další body.

Nejlepší tipy měl tentokrát MadMike, který uhodl přesně první čtyři, v šestce Wilsona a ještě KO. K tomu přidal žolíka a získal tak celkem 40 bodů. V čele je ale stále s velkým náskokem jin.horak.

V dalším kole budeme tipovat na výsledek Valašskou rally. Jakmile bude oficiálně zveřejněna startovka, budete moci tipovat.