3. 3. 2010 07:49 − 3442× − 8

Rallyarena – jedinečný projekt nedaleko Zlína

Nedávno byl poblíž Zlína spuštěn projekt s názvem Rallyarena.

Nedávno byl poblíž Zlína spuštěn projekt s názvem Rallyarena. Jak již sám název napovídá, jde o areál s velkými možnostmi využití především v oblasti motorsportu. Rallyarena přináší tratě k testování soutěžních vozů a krytou halu s dostatečnými prostory k servisnímu zázemí. V areálu se nabízí několik různých variant asfaltových tratí s rychlejšími úseky, pomalými zatáčkami či zajímavými horizonty, přičemž kombinací lze dosáhnout úseku o délce až osmi kilometrů. Charakteristika tratě odpovídá asfaltovým soutěžím, které se jedou v širokém okolí metropole Valašska, takže není problém zde najít ideální podmínky k testování například před Valašskou nebo Barum Rally. Areál se nachází na trase Zlín – Slavičín – Vlachovice mezi obcemi Bohuslavice nad Vláří a Vrbětice.

Tato multifunkční aréna však není určena jen k samotnému testování, nabízí široké spektrum využití. Je vhodná jak pro novinářské akce, tak i pro různé firemní prezentace. Žádným problémem by pak nemělo být ani pořádání amatérských rally a obdobných soutěží.


Mapa trati, www.rallyarena.cz

V blízké budoucnosti přibude v rallyareně možnost objednávky adrenalinového dárku, jímž je svezení v soutěžním voze s jedním z českých soutěžních jezdců. Druhou plánovanou věcí je půjčovna soutěžních vozů, která umožní fanouškům rallysportu vyzkoušet si opravdový závodní speciál na uzavřené trati. Jaké vozy si budou moci fanoušci či firmy vyzkoušet, je zatím v jednání, což je zároveň i nabídka pro týmy z okolí Zlína, které nabízejí k pronájmu soutěžní speciály a měli by zájem o spolupráci.

Největší výhoda rallyareny se skrývá v tom, že se jedná o uzavřený a veřejnosti nepřístupný areál, který je možno využít bez vyřizování nutných povolení, obíhání úřadů a rušení občanů, jimž motorismus příliš neříká.

Bližší informace, fotografie či video z rallyareny naleznete na stránkách www.rallyarena.cz nebo vám budou poskytnuty na e-mailové adrese info@cz-antiradary.cz .

Komentářů celkem: 8
3. 3. 2010 08:43
0 0
Tak to je super. Konečně bude moct někde testovat za rozumnou cenu (doufám)
smajlík
3. 3. 2010 10:36
0 0
smajlíksuper to je přes kopec smajlík smajlík
3. 3. 2010 14:21
0 0
Co přes kopec,přes kopecek smajlík
3. 3. 2010 15:04
0 0
Skvělé!!! Jen by to chtělo, aby se taková oblast udělala v každém kraji v ČR smajlík
3. 3. 2010 15:28
0 0
že se jedná o uzavřený a veřejnosti nepřístupný areálsmajlíksmajlík.Tato věta nevěští nic dobrého!!smajlíksmajlík
3. 3. 2010 15:48
0 0
hujer: nemyslím že by v tom byl problém. Ujednáš si s majitelem akci a pustí tě tam. Naopak nebude krafat žádný občan že mu jezdíš někde pod okny.
3. 3. 2010 17:25
0 0
Jj. je to bývalý muničák, takže vjezd přes závoru. Snad mi má spojka bude dávat vědět o nějakém testování smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!