Petr Pančocha - eWRC.cz
25. 4. 2005 00:00 − 2195× − 0

2005 Liga tipujících CIMBU Autosport – 9. a 10. kolo

Deváté a desáté kolo, kde můžete tipovat na Rally Italia Sardinia a na Matador Rallye Tatry, je spuštěno.

Rally Italia Sardinia, Matador Rallye Tatry

Pravidla:

Smyslem ligy tipujících je nasbírat během jednotlivých kol nejvíce bodů, stát se absolutním vítězem a získat tak hlavní výhru. Liga bude dále rozdělena na čtyři části (zimní, jarní, letní a podzimní) a každá z těchto částí bude mít svého vítěze resp. výherce.

Absolutním vítězem i vítězem jednotlivých částí se stane vždy jeden tipující.

Body získáte tím, že správně tipnete jezdce na prvních šesti místech (viz tabulka) a/nebo správně odpovíte na "kontrolní otázku", na kterou bude možné odpovědět pouze Ano/Ne. Tip na všech šest míst není povinný, stejně jako odpověď na "kontrolní otázku". Oproti minulým sezónám zde přibývá nové pravidlo. Za každého jezdce tipovaného do první šestky, který skutečně soutěž v první šestce dokončí (nezáleží, na kterém místě), získáváte další body.
Při rovnosti bodů vylosuje vítěze Mr. Cimbu.

Bodové hodnocení:

Vítěz rally +4 b.
Druhé místo +3 b.
Třetí místo +3 b.
Čtvrté místo +2 b.
Páté místo +2 b.
Šesté místo +1 b.
Umístění v první šestce +1 b.
"Kontrolní otázka" (Ano/Ne) +3 / -3 b.

Během roku má každý z účastníků Ligy možnost vsadit na libovolné dvě kola tzv. žolíka. V těchto kolech pak bude pro něj zisk bodů dvojnásobný.

Liga tipujících bude probíhat po celou sezónu 2005 a bude obsahovat podniky MS, MMČR a MČR sprintrally, celkem třicet tři kol. Každé kolo bude vypsáno vždy se zhruba dvoutýdenním předstihem a možnost tipování končí, tak jako loni, se startem rally.

Tipování bude probíhat pomocí samostatné aplikace přímo na stránkách

http://www.ewrc.cz/tipovacka_2005.

Abyste mohli tipovat, stačí být zaregistrován jako uživatel našeho diskusního fóra http://forum.ewrc.cz. Registrace do fóra je zadarmo, první přihlášení do tipovací aplikace je však z technických důvodů možné až po cca 2 hodinách. Pokud již patříte mezi uživatele diskusního fóra, můžete se okamžitě přihlásit do aplikace a začít tipovat.

Pokud budete mít jakékoli dotazy k pravidlům, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně štěstí!

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!