Otevření 10. kola JNK čtenářské fotosoutěže

Otevření desátého kola JNK čtenářské fotosoutěže – Rally Vysočina

Po dlouho trvajicích tropických dnech začínají přicházet bouřky, a to může ovlivnit výsledky Rally Vysočina. A to nejen ve výsledkové tabulce, ale také v galerii naší čtenářské fotosoutěže, do které je Rally Vysočina zařazena v desátém kole. Někomu se v prudkém lijáku nechce foťák ani vytahovat, jiný v takovém nečase pořídí své nejlepší snímky. Jsme moc zvědaví, jaké počasí vyjde a jak se s tím poperete.

Každý může poslat až pět snímků. Posílejte prosím pouze fotografie o šířce 800 pixelů a velikosti max. 300 kB. Všechny zaslané a schválené fotky budou k vidění na našich stránkách. Tak dobré světlo a nezapomeňte, že zdraví ani zrušená zkouška za fotografii nestojí. Používejte hlavu a poslouchejte pořadatele.


1. místo z Rall Vysočina 2006 – Milan Venzhöfer, originál zde

Dříve, než přejdete na stránky čtenářské fotosoutěže, pořádně si prostudujte pravidla. Připomínáme, že jde o soutěž neakreditovaných fotografů. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na redakčním mailu redakce@ewrc.cz, případně v komentáři pod tímto článkem. Pokud narazíte na nějakou chybu, dejte nám prosím vědět na téže e-mailové adrese. Vzhledem k tomu, že příchozí fotky bude redakce průběžně ověřovat, objeví se Vámi zaslané snímky na našich stránkách s jistým zpožděním (maximálně 1 den).

Uzávěrka desátého kola je 23.7.2010 20:00.

Čtenářská fotosoutěž a fotogalerie je přístupná na následující adrese:

http://www.ewrc.cz/ewrc/fotosoutez.php

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!