Ondřej Krajča - eWRC.cz
17. 9. 2010 16:44 − 2557× − 14

Bryan Bouffier: Sanremo je ideální soutěž pro 207 S2000

Bryan Bouffier se po čtyřech letech vrací na slavnou Rally Sanremo.

Bryan Bouffier vyráží na Rally Sanremo vylepšit svůj výsledek z roku 2006, kdy na této soutěži skončil na celkovém 17. místě a to ještě za volantem Peugeotu 206 S1600. Tentokrát Bouffier přijede do Sanrema disponován jedním z nejlepších vozů z celého startovního pole. Bryan Bouffier je také přesvědčen, že je schopný navázat na svojí rychlost z Barum Czech Rally Zlín.

"Zúčastnil jsem se Rally Sanremo v roce 2006. Tehdy pršelo a muselo být zrušeno několik rychlostních zkoušek." uvádí Bryan Bouffier. "Jsem rád, že se vracím na tuto soutěž, protože vím, že tratě na Rally Sanremo jsou ideální pro náš Peugeot 207 S2000." Peugeot má na Rally Sanremo dobré vzpomínky, protože v loňském roce tuto soutěž vyhrál Kris Meeke a v roce 2007 Luca Rossetti.