17. 9. 2010 19:00 − 2426× − 4

I. eWRC RS Day už v sobotu

Už v sobotu ráno odstartuje zábavná automobilová orientační soutěž I. eWRC RS Day. Volná místa !

Už zítra ráno odstartuje I. eWRC RS Day, automobilová orientační soutěž, o které jsme vás již informovali v předchozích článcích na eWRC.cz ZDE. Pro účastníky je již vše připraveno a nyní si jen přejme pěkné počasí a dobrou navigaci při soutěži. Vzhledem k tomu, že se nám na poslední chvíli odhlásilo několik posádek, máte možnost se dostavit na místo startu, zaregistrovat se a odstartovat na divokou kartu !

Pro soutěžící je připraveno velké množství cen a dárkových předmětů, které věnovali do soutěže partneři. Dovolte mi, abych představil ty nejvýznamnější.

SUBARU ČR věnovalo ceny pro nejúspěšnější posádky včetně hlavní ceny, kterou je zapůjčení vozu Subaru Forester 2,0 D na vybraný víkend s plnou nádrží zdarma.

SHERON věnoval dárkový balíček zimní autokosmetiky pro všechny posádky.

ENERGIZER věnoval baterie pro každou posádku a slevový kupón pro nákup baterií v on-line shopu.

FILSON věnoval autolékárničky pro nejúspěšnější posádky.

MUZEUM SPORTOVNÍCH VOZŮ LÁNY zajistilo vstup účastníků soutěže do muzea a depozitáře.

AGENTURA 4EVER, která je spolupořádajícím s eWRC.cz věnovala další drobné ceny do soutěže.

Pro účastníky I. eWRC RS Day platí, že se dostaví v sobotu 18.9.2010 v 8:00 ráno do Hotelu Golf v Praze 5 na Plzeňské ulici 103, kde proběhne administrativní přejímka a platba startovného. Následuje snídaně v hotelu pro všechny účastníky zdarma. Po snídani všechny účastníky seznámíme s průběhem akce a sdělíme jim všechny důležité informace.

Během polední přestávky se občerstvíme v Lánech u Prahy, navštívíme Muzeum sportovních vozů a kolem 15 hodiny odstartujeme do druhé etapy soutěže, která nás zavede do cíle, hotelového a rekreačního zařízení, kde na nás čeká beseda se záchranářem Bořkem Bulíčkem a večer po vyhlášení by nás svou návštěvou měl poctít Václav Pech jun., který odpoví na naše zvídavé dotazy a rozdá podpisy. Volná zábava se může protáhnout do brzkých ranních hodin a pro zájemce je připraveno ubytování v hotelu a v chatkách.

Těšíme se na vás !

Komentářů celkem: 4
17. 9. 2010 21:23
0 0
No asi takhle, My pravověrní AOSaci na tyhle legrácky (většinou) moc nejsme a chtělbych-li promluvit i za pravověrné RALLYmany(mezi něž se rovněž počítám), pak těm "nějaká" AOSka neříká(většinou) vůbec nic. Přeji organizátorům, aby přijelo co nejvíc posádek a přijedším posádkám aby se dobře svezly.
20. 9. 2010 07:32
0 0
Jako jeden ze spolupořadatelů každoroční zábavné ( doufám ) orientační jízdy DUP musím říct, že i tento druh zábavy si jistě najde ( a pravidelně nachází ) své zájemce. Pravidelně vždy přešvihneme maximální počet soutěžících. Je to druh zábavy, který ani není rallye a jen vzdáleně vychází z AOS. Přesto tyto akce mají své místo na zemi a většinou nabízí krásné tratě, trochu přemýšlení nad itinerářem, trochu šikovnosti a zábavu pro všechny zúčastněné.smajlík
20. 9. 2010 07:45
0 0
Akce byla zdařilá, snad až nad očekávání. Dopolední etapa včetně jízdy zručnosti byla zdařilou imitací normální AOSky (na úrovni) pro začátečníky, odpolední etapa byla spíše přejezdvého charakteru, ovšem zase nás zavedla na krásné tratě, kde se v 70. letech jezdily rallye a kam se člověk normálně moc nepodívá. Zdaleka nejnáročnější ale byla třetí noční etapa v restauraci smajlík
20. 9. 2010 07:48
0 0
Jo a ještě bych vyzdvihl jízdu podle rally-rozpisu, která byla součástí první etapy, to se mi zdá jaho hodně atraktivní prvek, který by byl uplatnitelný i u normálních AOS (nepoužívá se tam).
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!