--> -->
24. 10. 2010 14:15 − 2823× − 0 0

Otevření 16. kola JNK čtenářské fotosoutěže

Otevření šestnáctého kola JNK čtenářské fotosoutěže – Rally Vsetín

Je za námi poslední závod sprintového šampionátu, který se za pěkného podzimního počasí odehrál v okolí Vsetína. Barevná příroda a atraktivní startovní pole bylo dobrým základem pro pořízení pěkných fotografií. Ukažte, jak jste toho dokázali využít.

Každý může poslat až pět snímků. Posílejte prosím pouze fotografie o šířce 800 pixelů a velikosti max. 300 kB. Všechny zaslané a schválené fotky budou k vidění na našich stránkách. Tak dobré světlo a nezapomeňte, že zdraví ani zrušená zkouška za fotografii nestojí. Používejte hlavu a poslouchejte pořadatele.


1. místo Rally Vsetín 2009 – Michal Palásek , originál zde

Dříve, než přejdete na stránky čtenářské fotosoutěže, pořádně si prostudujte pravidla. Připomínáme, že jde o soutěž neakreditovaných fotografů. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na redakčním mailu redakce@ewrc.cz, případně v komentáři pod tímto článkem. Pokud narazíte na nějakou chybu, dejte nám prosím vědět na téže e-mailové adrese. Vzhledem k tomu, že příchozí fotky bude redakce průběžně ověřovat, objeví se Vámi zaslané snímky na našich stránkách s jistým zpožděním (maximálně 1 den).

Uzávěrka desátého kola je 29.10.2010 20:00.

Čtenářská fotosoutěž a fotogalerie je přístupná na následující adrese:

http://www.ewrc.cz/ewrc/fotosoutez.php

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama reklama
-->