Marek Felt - eWRC.cz
28. 11. 2010 20:53 − 2412× − 1

Vlk a Sněhurka v Praze

O nadcházejícím víkendu se v rámci Tipcars Pražský rallysprint představí rovněž kladenský Jiří Vlček.

O nadcházejícím víkendu se v rámci Tipcars Pražský rallysprint představí rovněž kladenský Jiří Vlček, jenž usedne za volant osvědčeného Peugeotu 206 S1600, tentokráte v barvách Peugeot Česká republika.

V minulých dnech se V-group Racing Team Kladno připravoval na testovací trati v Bělé pod Bezdězem, kterou pojal rovněž jako poděkování svým sponzorům a kamarádům. "Jelikož jsem se chtěl po měsíci stráveném na Havaji, kde jsem se mimojiné učil jezdit na prkně ve vlnách, opět se sžít se závodním vozem, proběhl v Bělé pod Bezdězem delší testovací den. Částečně na mokré trati jsem se tak nejlépe připravil na Strahov, který je svým uklouzaným charakterem proslule známý. U nejednoho vozu se zde kolečko polámalo," řekl Jirka Vlček k testovacímu dni v Bělé pod Bezdězem.

V rámci Tipcars Pražský rallysprint navíc pojede Vlk s bílým Peugeotem 206 S1600 v barvách Peugeot Česká republika. Po Barum Rally, kde s podporou Peugeot ČR startoval Bryan Bouffier se tak jedná o druhou letošní akci tohoto typu. Navíc na horké sedadlo spolujezdce by měl usednout obchodní ředitel Peugeotu ČR, Marco Venturini. " Jelikož se blíží konec roku, tak kvůli pracovnímu vytížení v současné době nemůžeme start Marca Venturiniho potvrdit. Pokud mu to však čas dovolí, velmi rád si vyzkouší místo spolujezdce," podotkl kladenský Vlk.

Závěrem bychom chtěli pozvat na Pražský rallysprint, který se pojede v termínu od 3. do 4. prosince všechny fanoušky nejen kladenského rally teamu. Bude se jistě nač dívat.

Další fotografie z testu naleznete na stránkách www.vgroup.cz v sekci Sport.

Komentářů celkem: 1
30. 11. 2010 11:37
0 0
Tak ať se daří smajlík, v Bělý to sice klouzalo, ale asi to byl slabej odvar toho co na vás čeká v Praze smajlík.
Jo a díky za svezení, byl to zajímavej zážitek smajlíksmajlíksmajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!