Rexteam nabídne kalendář pro rok 2011

Letošní rok byl pro besedický Rexteam v mnohém výjimečný.

Letošní rok byl pro besedický Rexteam v mnohém výjimečný. V barvách společnosti Valar se Věroslav Cvrček jun. představil na mnoha dosti rozličných soutěžích, na kterých i přes chybějící zkušenosti však zanechal dobrý dojem. Jako poděkování všem partnerům, kamarádům ale hlavně fanouškům se proto tým rozhodl vydat kalendář, který spoléhá na osvědčený recept – kombinaci akčních fotek, moderního designu a kvalitního zhotovení – to vše za velmi exkluzivní cenu 199 Kč.

Kalendář bude k dostání na Pražském rallysprintu a to v prodejním stánku společnosti Brzdy CZ. K zakoupení bude rovněž v servisním stanovišti Rexteamu, jehož dvě Octávie WRC v rukou Emila Trinera a Jana Sýkory na startu chybět nebudou. Zde však převážně ve chvílích, kdy bude probíhat servis. Další možností je jeho objednání pomoci emailu veroslav.cvrcek@rexteam-besedice.com.

Parametry kalendáře:
480x330mm
titulní strana + 6 měsíc + deskový podklad
papír 150g křída lesk
desky 350g karton

Fotografové:
Frank Flämig
Martin Trdla
Tibor Szabosi
Daniel Hlinka
Michel Riechert
Pavel Pustějovský
Jaroslav Homolka
Jan Pavlíček
Jindřich Kalivoda

Komentářů celkem: 4
2. 12. 2010 14:46
0 0
Tak teď :
Info o mikulášské rally dáte dolu do PR
Info o kalendáři dáte do hlavních zpráv

Nezlobte se, nějakou dobu jsem v PR dělal a dovolil by jsem si říct, že se tu nejdená zcela nestranně. Ano, je to váš server, ale i takovýchto drobností si lidé všimnou a dávají celkový obrázek o tom, kde jsou priority serveru. Omluvám se za odbočku, ale už mě to tu pomalu začíná připomínat českou politickou PR kooperaci s různými mediálními periodiky. smajlík
2. 12. 2010 15:13
0 0
A informace o Mikulášské rally nejsou PR? Normální tiskovka.

A kalendář je od týmu, se kterým máme dobré vztahy, tak proč ne nahoru? Není to tiskovka a bylo to předem domluvené.

Lidi ať si všímají čeho chtějí, ono je to stejně jedno, protože kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. Co se někomu zdá ok, někomu ne. Proč bychom měli ke každému přistupovat stejně? K nám se také chová každý jinak. Když s někým spolupracujeme, tak mu můžeme dát prostoru kolik chceme. Nebo nemůžeme? smajlík
2. 12. 2010 20:12
0 0
Nahodou kalendar super a za extra super price. Prvni z tech co tu probehli co me zaujal.smajlík
3. 12. 2010 11:34
0 0
4Shacki :

V podstatě jsi potvrdil co jsem psal. Je to váš server a je jen a jen na vás, co kde zveřejnit. Jen mě to vůči pořadatelům té akce přišlo neférové.
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!