26. 7. 2011 10:00 − 2942× − 1

Na Rally Příbram s VIP balíčkem

Pořadatelé Rally Příbram nabízejí v předstihu možnost zakoupení VIP balíčků, které vám zajistí pohodlnou návštěvu rally.

Rally Příbram bude závěrečnou soutěží Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally. S největší pravděpodobností to bude právě tato soutěž, kde se bude rozhodovat o mistrovských titulech a to i v absolutní klasifikaci. V minulosti se navíc středočeská soutěž ukázala jako divácky přívětivá a s dostatkem zajímavých míst, proto vás možná zaujme možnost, jak si sledování soutěže zpříjemnit využitím jednoho z VIP balíčků, které pořadatel připravil. Balíčky jsou určeny jak pro soutěžní týmy a jejich partnery či doprovody, tak pro širokou motoristickou veřejnost a samozřejmě také firmy, které by touto formou například chtěly odměnit své zaměstnance, či obchodní partnery.

Základem každého balíčku je tištěný program se startovní listinou a samolepka „volný vjezd“, které budou volně v prodeji za 70,- a 250,- Kč. Už nyní si můžete u pořadatele Rally Příbram objednat z následujících balíčků:

Stříbrný Host – obsah

(program včetně startovní listiny,samolepka – Volný vjezd (rally pas),2x propiska, 2x unikátní visačka Stříbrný Host,2x strip(šnůrka na krk),2x plakát,drobné propagační předměty)

Prodejní cena – 500,-Kč

Zlatý Host – obsah

(stejné jako stříbrný Host plus: 2x unikátní visačka Zlatý Host, občerstvení ve VIP stanu na letišti na oba dny pro 2 osoby formou rautu, volná vstupenka do SZM Příbram (aquapark, plavecký bazén,sauna) a Hornického muzea Příbram-důl ANNA (prohlídka, jízda štolou důlním vláčkem) pro 2 osoby s platností do 31.12.2011)

Prodejní cena – 2000,-Kč

Prodej je zahájen již nyní. Objednávat VIP balíčky si můžete na adrese: info@rallypribram.cz Poštou vám domů přijde unikátní odběrní poukaz, který je opatřen ochranným prvkem proti padělání, vůči kterému následně v tiskovém středisku v servisní zóně obdržíte kompletní VIP balíčky. Poukaz vám umožní volný vjezd a vstup do servisní zóny za účelem vyzvednutí VIP balíčku.

Samolepky „volný vjezd“ bude vhodné si pořídit včas. Bude jich vytištěn jen omezený počet. Zaručí vám volný vjezd k rychlostním zkouškám a budou sloužit jako rally pas. Na příjezdech k RZ budou vozidla kontrolována. Co když někdo nebude mít předem zakoupenou samolepku? U příjezdu ke každé RZ bude možné u kontrolního stanoviště ji zakoupit. Na jedno vozidlo s libovolným počtem pasažérů bude třeba jedna samolepka. Ty boudou vybaveny ochranou proti kopírování. Samolepky v ceně 250,- Kč je možné objednávat na adrese: info@rallypribram.cz a stejně jako VIP balíčky si je můžete vyzvednout v servisní zóně nebo si je nechat zaslat poštou.

Vzhledem k dopravním opatřením v souvislosti s konáním RALLY Příbram budou v letošním roce zábrany a zákazy vjezdu umístěny ve velké vzdálenosti od tratě RZ. Máme vyjednanou výjimku z dodržování zákazu vjezdu. Vozidlo označeno Volným vjezdem, nebo samolepkou účastníka rally může bez jakéhokoliv postihu ze strany Policie ČR tento zákaz porušit. Důvodem zpoplatnění příjezdu k RZ a vjezdu do Servisní zóny, je nejen zajištění podmínek pro konání závodu, ale i ekonomické hledisko, neboť v současné době je velmi obtížné zajistit finanční prostředky. Věříme, že diváci tento fakt přijmou a touto symbolickou částkou podpoří naše snažení při zajištění a uspořádání našeho motoristického podniku.

Komentářů celkem: 1
26. 7. 2011 10:51
0 0
Co se týče vstupného, tak bych to řešil následovně...Pernamentka na oba dny 100kč, nebo na každou rz zvlášť 30kč. Podle mě není 100kč tak velká částka a každý bude mít vysačku, jako vzpomínku na rally Příbramsmajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!