4. 8. 2011 21:44 − 2620× − 0

Rally Příbram zveřejnila ZU a přihlášky

33. Rally Příbram, která bude posledním podnikem MMČR, zveřejnila základní dokumenty k soutěži.

Zvláštní ustanovení 33. Rally Příbram prošly schvalovacím procesem, a proto je mohl pořadatel rally, která se uskuteční 23. a 24. září 2011, zveřejnit na svých webových stránkách www.rallypribram .cz Středočeská soutěž bude posledním podnikem Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally a její součástí bude i Mistrovství České republiky v rally historických vozidel nebo K4 Pohár České republiky. Vzhledem k aktuálnímu vývoji na špičce MMČR lze očekávat, že stejně jako v loňském roce, bude se o titulu absolutních mistrů ČR rozhodovat právě v Příbrami. Zatím nelze z tohoto boje vyloučit nikoho z trojice posádek Kresta – Gross, Valoušek – Hrůza nebo Pech – Uhel a očekává se proto start všech tří favorizovaných dvojic. Start zatím zvažuje i loňský vítěz Jaromír Tarabus, jemuž se v Příbrami tradičně daří. Pořadatelé předpokládají, že se na start Rally Příbram postaví zhruba 50 posádek soudobých automobilů a další mezi historiky a K4 pohárem.

Pestré pole soutěžních vozidel bude zajištěno startem historických vozidel rally, kde se pravděpodobně i zde bude bojovat o titul mistrů ČR. V K4 poháru zase mají diváci šanci vidět vozidla, která mají propadlou homologaci, ale i moderní vozidla. Tato kombinace MMČR, MČR historických vozidel a K4 poháru je premiérou v českých podmínkách a je možné, že ukáže směr i pro další pořadatele soutěží.

Přípravy Rally Příbram jsou v plném proudu a fanoušci motorismu mají možnost zpříjemnit si pobyt při Rally Příbram zakoupením jednoho z VIP balíčků, které pořadatel v předstihu nabízí. Všechny důležité informace najdete na stránkách www.rallypribram.cz

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama