www.jan-cerny.com - eWRC.cz
9. 9. 2011 20:37 − 2302× − 1

Černý Kohout kokrhá na Horácku

Honza Černý s Pavlem Kohoutem se postaví na start 22. Horácké Rally Třebíč s Renaultem Clio R3.

Honza Černý s Pavlem Kohoutem marně pátrali, jakou krajovou specialitu by mohli spojit s oblastí Horácka, když tiskovou zprávu z Německa spojili s Moselským vínem a tu z Barumky se Slivovicí. „Týmový tiskový mluvčí dostal za úkol zjistit, co zajímavého si můžeme objednat na Horácku, a na internetu našel jen horácké kroje… Asi bude chyba v internetu, nebo v našem tiskovém mluvčím,“ směje se a dobrou náladou nešetří Honza Černý, který už dávno zapomněl všechny trable, které jemu a spolujezdci Pavlu Kohoutovi přinesly poslední závody v České republice. „Dvakrát po sobě nám srnka do čelního skla asi neskočí, tak snad tentokrát neuklouzneme třeba po banánové slupce…,“ žertuje Honza a naráží na Rallysprint v Pačejově, kdy jejich Clio R3 přijelo do prvního servisu „odlehčeno“ o přední okno, které posádka zanechala na trati RZ po střetu se srnou.

„Teď vážně. Do Třebíče jedeme bojovat o co nejlepší umístění mezi dvoukolkami. Chceme se také svézt v pěkném autě a celkově si závody trochu užít. Musíme se konečně přenést přes problémy a trochu i smůlu, která nás v posledních soutěžích provázela,“ říká před startem 22. Horácké rally Honza Černý.

Ten má na tuto soutěž zajímavé vzpomínky. V roce 2008 to totiž byla právě Rally Třebíč, kde se poprvé postavil na start dvoudenní soutěže s Peugeotem 206 RC. „Na ten závod si dobře pamatuju. Jel jsem s Ivanem „Tvárou“ Hrubým, byl jsem hodně namotivovaný a z toho pramenila jedna chybka, po které jsme zůstali mimo silnici a museli ze soutěže odstoupit,“ vzpomíná Honza Černý.

Posádka Černý – Kohout odstartuje do 22. Horácké Rally s Renaultem Clio R3 se startovním číslem 4 na dveřích a vydá se vstříc celkem šesti rychlostním zkouškám a trati dlouhé přes dvě stě kilometrů. Přijeďte do Třebíče fandit nejen Černému Kohoutovi.

Komentářů celkem: 1
9. 9. 2011 21:35
0 0
Hodně štěstí klucismajlík

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama