11. 9. 2011 11:13 − 2361× − 0

Rally Krkonoše – Cíl Neznámý již za tři týdny!

Již za tři týdny – přesně 1. října 2011 – se znovu setkáme na startu Rally Krkonoše – Cíl Neznámý v podkrkonošském Trutnově.

Již za tři týdny – přesně 1. října 2011 – se znovu setkáme na startu Rally Krkonoše – Cíl Neznámý v podkrkonošském Trutnově. Co nás čeká tentokrát?

Stejně jako v předchozích kolech se i při čtvrtém ročníku orientační soutěže pro širokou veřejnost sejdeme v sobotu mezi osmou a devátou ranní v Trutnově. Po krátké rozpravě se postupně vydáme na trať soutěže, kde nás budou čekat záludné úkoly a otázky a také nějaká ta živá kontrola. Během soutěže budeme muset jistě znovu vyluštit spoustu přesmyček. Podle dostupných informací nás nemine ani obvyklá jízda zručnosti a budeme muset prokázat rovněž nějaké vědomosti.

Start soutěže je naplánován po roce opět k trutnovskému Autostylu. Ten se tak stává partnerem závodu obdobně jako hotel Omnia v Janských Lázních, kde by měla dle organizátorů proběhnout zkouška zručnosti. K osvědčeným partnerům se přidávají také noví. V prvé řadě je to skateshop Acid House sídlící ve Dvoře Králové. Věcné ceny se rozhodl věnovat železářský obchod pana Melichara z Úpice zastoupený panem Vaněčkem a podporu Rally Krkonoše – Cíl Neznámý přislíbil výrobce energetických nápojů Red Wolf.

Již nyní je v seznamu přihlášených rovných dvacet posádek. Kromě starých známých jmen přibyla i nějaká nová a další přihlášky jsou na cestě. Zajímavostí je avizovaný start okruhového závodníka startujícího letos se speciálem kategorie DTM Michala Matějovského. Přihlášku zaslal také Libor Losenický junior, který je jedním z majitelů známé novoměstské tiskárny. Těšit se můžeme na jeho Range Rover TDV8 nebo Audi Q5 a z loňska známý Jeep Willys MB z roku 1944. Dva vozy zůstávají zatím utajeny – podle jejich majitelů závisí výběr vozu na počasí.

Z předchozích řádků je patrné, že se máme také během čtvrtého ročníku soutěže na co těšit. Proto neváhejte a zašlete svou přihlášku i Vy! A Vy ostatní se přijďte podívat v sobotu 1. 10. 2011 na start k Autostylu nebo na jízdu zručnosti od 15:00 do Janských Lázní na parkoviště pod lanovkou.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!