Profit Finance Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 29.-31. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení posledních tří kol Profit Finance Tipovačky eWRC.cz 2011.

Rally Australia

29. kola Profit Finance Tipovačky eWRC.cz 2011 se zúčastnilo 879 tipujících. Většina z Vás vyhodnotila ze startovní listiny, že převážným favoritem Austrálie je vedoucí muž hodnocení MS jezdců Sebastien Loeb. 497 lidí tak volilo a udělalo špatně, protože první skončil Hirvonen, kterého tiplo 75 z Vás. Druhého Latvalu správně uhádlo 171 lidí.

KO otázka na Rallye Australia zněla: Dokáží bratři Solbergovi zvítězit dohromady alespoň ve dvou RZ? Ano nebo Ne? Když Petter Solberg zvítězil ve 4. RZ, byla spousta z Vás napnutá až do samotného konce závodu. Proměnlivé podmínky nahrávaly překvapivým výsledkům a jednorázového úspěchu se mohl dočkat i jeho bratr Henning. To se ale nakonec ve zbytku soutěže nestalo a správná odpověď tedy je: NE. Rovných 400 lidí bralo bonusové body, 303 tipujícím se body odečetly. 176 lidí se odpovědi raději vyhnulo.

Nejúspěšněji na australský díl MS natipoval beros17 – získal 24 bodů. Na výhru od Profit Finance dosáhli ještě OndraKrupi a Pasekar s 22 body. Bez žolíka se nejvíce dařilo tipujícímu schovávajícími se za nick janny04 (18 bodů).

Mecsek Rallye

Další soutěž Intercontinental Rallye Challenge přilákala v naší tipovačce 886 lidí. V Maďarsku jste nejvíce věřili jezdcům se Škodou Fabií S2000 – Freddy Loixovi a Janu Kopeckému. 369 z Vás správně odhadlo, že vyhraje náš matador, druhé místo Neuvilla tiplo 47 z Vás, třetí místo Loixe 129 hráčů.

KO otázka na maďarské kolo IRC zněla: Bude vítěz poslední RZ zároveň i celkovým vítězem? Ano nebo Ne? Strhující bitva na trati a záludná otázka na úplný konec Mescek Rally. Ti, co tipli NE, udělali správně. Nicméně o správnosti otázky rozhodlo 8 desetin vteřiny… 563 tipujících si o 4 body polepšilo a 121 z Vás o body přišlo.

Nejšťastněji tipoval ve 30. kole naší tipovačky brazilpanda. Získal 32 bodů. Odměnu od firmy Profit Finance dostane i sulda46 (24 bodů) a zhor (23 bodů). Posledně jmenovaný byl i nejúspěšnějším tipérem bez žolíka, který násobí počet získaných bodů.

Horácká Rally

841 lidí odeslalo svůj tip do naší tipovačky v rámci jedenatřicátého kola Profit Finance Tipovačky eWRC.cz 2011. Nejčastěji se na prvním místě objevoval Roman Odložilík (650 tipů), za další možné vítěze jste odhadovali Miroslava Jakeše (72 tipů) či Jaromíra Tarabuse a Jana Sýkora (39 tipů). Odložilík s Xsarou WRC nezaváhal, a tak hodně lidí bralo body za jeho první místo.

KO otázka na soutěž sprintraly zněla: Bude Pavlína Tydlačková nejlépe hodnoceným jezdcem s vozem Suzuki Swift? Ano nebo Ne? Pavlína Tydlačková ukončilou pouť soutěží na čtvrté rychlostní vložce, tudíž na výsledcích jejích kolegů již nezáleží a správná odpověď měla opět znít: NE. Většina z Vás (454) závodnici nevěřila a udělala dobře. Připsali si bonusové body, 117 lidem se body odečítaly. Pouze 14 z Vás využilo pro toto kolo žolíka.

První ve jedenatřicátém kole Profit Finance Tipovačce eWRC.cz skončil gonzo (36 bodů). Na výhru dosáhli ještě s 34 body Odys a se 32 body Pegos. Nejlepším tipujícím bez žolíka, který dvojnásobí počet získaných bodů, je s 21 body trojice Pepanrs, venca_stauber a conspirator.

Díky Profit Finance s.r.o. obdrží nejlepší tipující z každého kola polokošili s logem eWRC.cz a logem partnera, další dva pak tričko se stejnými motivy. Výherce prosíme o kontakt na redakční mail.