20. 10. 2011 10:34 − 2291× − 0

Rallye Humpolec se blíží

Již jen několik desítek hodin chybí do startu posledního podniku Volného poháru, který se budu konat v okolí Humpolce.

Již jen několik desítek hodin chybí do startu posledního podniku Volného poháru, který se budu konat v okolí Humpolce. Včera pořadatelé zveřejnili časový harmonogram a také mapy rychlostních zkoušek.

Rallye Humpolec se pojede na dvou rychlostních zkouškách, které se pojedou celkem čtyřikrát a obě se již v rámci Rallye Humpolec jely a sklidily velmi kladné ohlasy. První rychlostní zkouška, která se jmenuje Budíkov – Kaliště odstartuje v 8:45 a její délka je necelých čtrnáct kilometrů což se ve Volném poháru příliš často nevidí. Druhá rychlostní zkouška se jmenuje, která by se dala pracovně nazvat přehrada se jmenuje Hněvkovice – Sedlice a měří něco málo přes osm kilometrů. A proč zrovna přehrada? Protože jezdci zhruba kilometr před cílem přejíždí přes přehradní hráz Sedlické přehrady.

Momentálně je přihlášeno 65 posádek a z toho 38 do Volného poháru a 27 do takzvaného Škoda Cupu, kde můžu startovat pouze vozy Škoda od závodních až po úplně sériové. V seznamu přihlášených nechybí již jistý vítěz Volného poháru Martin Šikl nebo dvojice bojující o druhé místo ve složení Pawel Danys (Mitsubishi Lancer Evo VIII) a Štěpán Zabloudil (Subaru Impreza WRX STi), předvést svou rychlost bude chtít určitě také Michal Černý (Mitsubishi Lancer Evo IX). Po roční pauze by se na soutěžní tratě měl vrátit Pavel Musil, který by měl startovat s Mitsubishi Lancer Evo IX. Stále se ještě můžete přihlašovat, a to až do začátku administrativních přejímek.

Kompletní informce naleznete na http://www.autosportmipell.com

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama