18. 11. 2011 16:43 − 2426× − 3

Sport Motor News 28 právě vyšlo – stahujte zdarma

Komentář Rally Wales, historie Peugeotu 306 Maxi, Rozhovor s M. Hudcem, Setkání mistrů a další info ze světa motorsportu.

O uplynulém víkendu se uskutečnil letošní poslední závod mistrovství světa v rally. Již osmý titul světového šampióna získal ve svůj prospěch Sebastién Loeb. My jsme rádi, že vám můžeme nabídnout další číslo Sport Motor News. Již v osmadvacátém dvacátém vydání, které si můžete ZDARMA STÁHNOUT ZDE, naleznete ty nejzajímavější informace ze světa motoristického sportu. Kromě reportáže z Britské Rally si přečtete zajímavý rozhovor s Martinem Hudcem a v sekci autokros naleznete povídání s Janem Bartošem.

Po delší době jsme nezapomněli ani na příznivce nedávné minulosti v rallysportu. Nejen na českých tratích startoval Peugeot 306 Maxi, který dlouhá léta patřil k nejrychlejším dvoukolkám, co dokázaly pořádně zatápět i vozům specifikace WRC. Dále si v aktuálním čísle přečtete informace z příprav Setkání mistrů v Sosnové, včetně vyhlášení vítězů vstupenek na tento velmi populární závod.

V sekci okruhy se dočtete velmi zajímavou informaci, která potěší nejednoho motoristického fanouška. V příštím roce totiž na Masarykův okruh zavítá prestižní šampionát Le Mans Series. Přiblížíme vám také, kudy povedou tratě dakarské soutěže a pozveme vás na zajímavé setkání s největším favoritem mezi kamióny – Alešem Lopraisem. Nejen to, ale i další informace ze světa motoristického sportu se dočtete v našem nejnovějším elektronickém magazínu.


Ukázka z magazínu Sport Motor News 28/2011

ZDARMA STAHOVAT

Pokud máte zájem, můžete Sport Motor News pravidelně dostávat do své emailové schránky. K pravidelnému odběru magazínu se stačí jednoduše zaregistrovat zde.


Ukázka z magazínu Sport Motor News 28/2011


Ukázka z magazínu Sport Motor News 28/2011


Ukázka z magazínu Sport Motor News 28/2011


Ukázka z magazínu Sport Motor News 28/2011


Ukázka z magazínu Sport Motor News 28/2011

Jestli si chcete aktuální číslo Sport Motor News stáhnout a přečíst ve svém počítači nebo například ve svém mobilním telefonu či tabletu, tak využijte odkaz. ZDARMA STAHOVAT

Rádi si v diskusi pod článkem přečteme vaše ohlasy na další vydání magazínu Sport Motor News

Komentářů celkem: 3
18. 11. 2011 17:09
0 0
Nechci bejt zlej, ale ta 306ka má pár much. Jednak ten článek je hodně inspirovanej tím od Zdeňka Weisera z časopisu Rally (což nikde není uvedeno). A jedna fotečka je od Petra Fitze, což taky není nikde uvedeno (dokonce jestli její původ není ze stránky kitcarsweb). Jinak palec nahoru, že se věnujete i kitům.smajlík
18. 11. 2011 21:05
0 0
Co se tyka clanku o 306tce. Tak zdrojove je cerpano z vice zdroju. Neni cerpano z jednoho, ale asi z peti, jinak psano vlastnimi slovy. Takze z tohoto duvodu neni napsano, cerpano odtud a odtamtud. Pokud ma byt clanek co nejpodrobnejsi, je nutne cerpat z vice zdroju. Jinak co se tyka fotografii, tak jsem se snazil cerpat z byvalych oficialnich fotografii Peugeotu, jestli se tam vloudila fotografie od Petra Fitze, tak to opravdu netusim. Pokud se vsak tak stalo, tak se mu timto omlouvam a napisi mu omluvu jeste osobne.
18. 11. 2011 21:12
0 0
Děkuju za vyjádřenísmajlík Doufám, že v příštím čísle bude zase něco o nějakém kitusmajlíksmajlík

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama