18. 12. 2011 08:37 − 2535× − 0

Motormix : Brod, Přerov, Waldviertel, Dakar

Předposlední Motormix letošního roku nabízí tradičně směsku různých reportáží, tentokrát hned několik rallye a také třeba motokros.

Předposlední Motormix letošního roku nabízí tradičně směsku různých reportáží, tentokrát hned několik rallye a také třeba motokros. Poslední dva díly jsou k vidění tradičně na stránkách www.tvmotormix.cz.

Podrobněji již obsah pořadu popisuje jeho šéfredaktor Pavel Jelínek : „V Uherském Brodě sice nešlo o mistrovské body, ale přijela slušná konkurence. Okruhový závodník Petr Fulín míří výš a to do ETCC a časem snad i do WTCC, jinak řečeno nejdříve do mistrovství Evropy a pak světa. Motokrosový šampionát rozhodoval o titulech v Přerově a rakouská Waldviertel rallye tradičně zakončila rakouskou sezónu, ale brzy ji zase otevře lednová Janner rallye. Česká dakarská účast je tentokrát početně slabší, když nejvíce budou našinci zastoupeni v kategorii trucků. Zmíníme také novinky k rallye Bohemia a nastíníme kalendář akcí na mosteckém okruhu, který ovšem v nadcházejícím roce nabídce jen tři významnější akce.“

Připomeňme ještě obsah předchozího dílu, který je ještě po dva týdny možné stahovat na stránkách pořadu : „Vracíme se na finálový podnik ME v rallyerosu do Sosnové a přinášíme další okruhové rozhovory s několika okruhovými jezdci. Navštívili jsme s kamerou i atraktivní Rallye Legend v San Marinu, kam se mimochodem ještě během zimy vrátíme podrobněji. Natáčeli jsme i závod MS ve freestyle motokrosu v Ostravě. Zmíníme rovněž pár zajímavostí na téma Dakar 2012 a nechyběli jsme ani na finále tuzemského motokrosového šampionátu, který vyvrcholil v Kaplici, ani toho autokrosového, tedy na tradičním setkáním mistrů v Humpolci. Před závěrem ještě zmíníme, že Lužická rallye se příští rok pojede společně s atraktivní německou sérií, která k nám přivede i řadu posádek s vozy WRC a GT a upřesníme termín horké novinky, brněnského atraktivního závod LMS, která poprvé na Masarykův okruh přivede atraktivní vozy, známé třeba z Le Mans.,“ vypočítává pestrý obsah pořadu Pavel Jelínek

Odkaz na stažení aktuálního dílu pořadu je na známé adrese www.tvmotormix.cz. Stačí kliknout na tlačítko play (vlevo je aktuální díl) nebo „ulož jako“ přímo na titulní stránce webu.

MotorMIX je vysílán v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, Fonka TV v Příbrami, či na severu Čech ve Štětí. V Čechách se dále konkrétně jedná o města Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Přívrat u České Třebové, Třebovice v Čechách, Jevíčko, Velké Opatovice, Pečky, Stochov, Bohuňovice, Rynholec a Ořech. Na Moravě je k vidění kromě Hustopečí také třeba v kabelovkách v Kloboukách u Brna, Troubkách či Bzenci. V jednání jsou i další lokality. Novinkou je nyní vysílání v Kopřivnici ve zdejší kabelové televizi.

Na stránkách pořadu jsou k dispozici vždy dva poslední díly. Kliknutím na obrazovku se pak obraz může zvětšit přes celý monitor počítače !! Pořad je možné si případně i velmi snadno a během pouze několika minut uložit do počítače a pak pustit bez cukání, případně s možností posunování atd. Stačí kliknout pravou myší a uložit jako ….

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!