17. 1. 2012 06:40 − 2403× − 0

První Motormix roku je hlavně o Dakaru

První Motormix roku 2012 nabízí tradičně několik různých reportáží, tentokrát ovšem zaměřených hlavně na Dakar.

První Motormix roku 2012 nabízí tradičně několik různých reportáží, tentokrát ovšem zaměřených hlavně na v těchto dnech probíhající Dakar. Samozřejmě není technicky možné, aby čtrnáctideník přinášel aktuální a každodenní informace, a tak se pořad věnuje spíše různým zajímavostem kolem Dakaru, ale také loňské Silk Way rallye. Poslední dva díly jsou k vidění tradičně na stránkách www.tvmotormix.cz.

„Věnujeme se zejména Dakaru a dalším vytrvalostním závodům. Na Dakar se díváme zajímavou řečí čísel s ním souvisejících a připomínáme také, že Tomáš Tomeček vyrazil ve stejném termínu do Afriky na Afrika Eco race, kde obhajoval zlato mezi kamiony. Což se mu nakonec ostatně i podařilo. Vracíme se také k atraktivní podzimní Rallye Legend v San Marinu. Dále připomeneme loňskou velmi úspěšnou premiéru nové Tatry Jamal Aleše Lopraise na Silk Way rallye, kterou Aleš vyhrál, i přípravy Martina Rady na jeho třetí start na letošní Rallye Monte Carlo,“ upřesňuje šéfredaktor pořadu Pavel Jelínek.

Odkaz na stažení aktuálního dílu pořadu je na známé adrese www.tvmotormix.cz. Stačí kliknout na tlačítko play (vlevo je aktuální díl) nebo „ulož jako“ přímo na titulní stránce webu.


Foto: www.x-raid.de – Stephane Peterhansel

MotorMIX je vysílán v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, Fonka TV v Příbrami, či na severu Čech ve Štětí. V Čechách se dále konkrétně jedná o města Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Přívrat u České Třebové, Třebovice v Čechách, Jevíčko, Velké Opatovice, Pečky, Stochov, Bohuňovice, Rynholec a Ořech. Na Moravě je k vidění kromě Hustopečí také třeba v kabelovkách v Kloboukách u Brna, Troubkách či Bzenci. V jednání jsou i další lokality. Novinkou je vysílání v Kopřivnici.

Na stránkách pořadu jsou k dispozici vždy dva poslední díly. Kliknutím na obrazovku se pak obraz může zvětšit přes celý monitor počítače !! Pořad je možné si případně i velmi snadno a během pouze několika minut uložit do počítače a pak pustit bez cukání, případně s možností posunování atd. Stačí kliknout pravou myší a uložit jako ….

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!