9. 2. 2012 13:44 − 2383× − 0

Motormix na úvod února: opět Janner, Dakar atd.

Druhý Motormix roku 2012 nabízí dálkové marathony i zimní Janner rallye.

Třetí Motormix roku 2012 je tu. Nabízí druhé ohlédnutí za zimní Janner rallye, ale i několikaminutovou reportáž z letošního Dakaru, zaměřenou na české posádky ( a to i na ty, o kterých se jiná media nezmínila) a řadu dalších zajímavostí ze světa motoristického sportu.

Stránky pořadu MotorMIX i stejnojmenné stránky byly právě v minulých dnech přesunuty na jiný sever a změn se dočká i možnost stahování televizního MotorMIXu. Zatímco doposud byly na adrese www.tvmotormix.cz ke stažení vždy dva poslední díly, nyní do budoucna můžete stahovat hned šest posledních dílů. Zároveň došlo ke sloučení domény s www.motormix.cz, kde najdete i mnoho dalších aktuálních informací ze světa motoristického sportu. A to tradičně z mnoha různých motoristických disciplín. Nyní je tedy zcela jedno, zda diváci použijí adresu tvmotormix nebo motormix.

Přímé odkazy ke stažení viz ZDE:

A nyní již podrobněji k obsahu prvního lednového dílu : „Vracíme se ještě k lednové rakouské Janner rallye a přinášíme i horkou novinku, že na Slovakiaringu se nakonec letos přece jen pojedou „Gétéčka“ ( a zdaleka nejen to !). Věnujeme se také nedávno skončenému Dakaru a to zejména z hlediska české účasti. Zmíníme i čerstvé držitele Zlatých volantů 2011 a další horkou novinku, že v Ostravě se plánuje vybudování dalšího českého autodromu, přičemž oficiálně mají být informace odhaleny již za několik týdnů. S Martinem Radou a Jaroslavem Jugasem si pak povídáme o jejich letošní účasti na věhlasné Rallye Monte Carlo, kde vybojovali zlato ve třídě 8. Zmíníme také blížící se Rallye Šumava a zároveň Vltava, které se pojedou společně. Na závěr si s námi opět můžete zasoutěžit o DVD z Afrika Eco race,“ upřesňuje šéfredaktor MotorMIXu Pavel Jelínek.

MotorMIX je vysílán v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, Fonka TV v Příbrami, či na severu Čech ve Štětí. V Čechách se dále konkrétně jedná o města Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Přívrat u České Třebové, Třebovice v Čechách, Jevíčko, Velké Opatovice, Pečky, Stochov, Bohuňovice, Rynholec a Ořech. Na Moravě je k vidění kromě Hustopečí také třeba v kabelovkách v Kloboukách u Brna, Troubkách, Bzenci a v Kopřivnici. V jednání jsou i další lokality.

Horkou novinkou je nyní vysílání v rámci TV Genus ve značné části východních a severních Čech a to nikoliv na kabelových televizích, ale i v digitálním vysílání. ( tedy s možností sledování TV na sep top boxech…..). V rámci tohoto vysílání tedy MotorMIX nyní mohou vidět i diváci z Pardubic, Hradce Králového a širokého okolí, ale také z Liberce, Vrchlabí a celých Krkonoš, Mladé Boleslavi, Poděbrad, České Lípy a podobně. To vše samozřejmě včetně menších měst i vesnic v širokém okolí uvedených lokalit !! Kromě toho zde bude vysíláno regionální vysílání z těchto lokalit a další pořady. Stačí si nyní znovu naladit sep top boxy a stanice TV Genus se zájemcům automaticky naladí.

A připomeňme ještě obsah předchozího dílu: „Dakar 2012 je již minulostí a letos přinesl nejen Lopraisovu havárii, ale i slušné výsledky pro další české jezdce a posádky. Dokonce zlato pak vybojoval a obhájil Tomáš Tomeček v Africa Eco race, která se jela souběžně s Dakarem, ale v Africe. Truckerský šampionát chystá pro letošní rok některé novinky zatímco šampionát v motoskieringu musel letos zrušit již několik připravených závodů kvůli nedostatku sněhu. Český trucktrial již zná kalendáře čtyř ze šesti plánovaných závodů na letošní rok. Naši kolegové navštívili Pec pod Sněžkou, kde se konal premiérový, či přesněji po několika letech obnovený závod sněžných skůtrů. Druhá půlka půlhodinového MotorMIXu pak patří Janner rallye, která zahájila také českou soutěžáckou sezónu, přičemž vítězem se stal náš Jan Kopecký,“ připomíná Pavel Jelínek.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!