Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 3. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení z třetího kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 – Rallye Sweden 2012.

Rallye Sweden

Třetího kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 se zúčastnilo opět o více 100 lidí více než v kole minulém, přesněji 1282 lidí. Více jak polovina za Vás (798) tipovalo na prvním místě Jari-Matti Latvalu. Nevyzpytatelné Švédsko nakonec padlo mladému Finovi k nohám a mnoho z Vás tedy bere body za správně uhodnutou první příčku. Druhého Hirvonena jste tipovali v 341 případech, spíše jste věřili Loebovi. Ostbergovo třetí místo přišlo vhod 60 tipujícím.

KO otázka na třetí letošní soutěž zněla: Bude nejrychlejším jezdcem Mini Dani Sordo? Ano nebo Ne? Dani Sordo začal na Španěla skvěle, zvítězil v úvodní rychlostní zkoušce a i v dalším průběhu soutěže si nepočínal špatně. Až do RZ7 byl z vozů Mini nejrychlejší. Pak ovšem přišla chyba a zapadnutí do závěje. Sníh nadělal paseku v podobě selhání motoru a Sordo ve Švédské Rally skončil. Správně je odpověď NE a 245 tipujících si polepšilo o 4 body.

Nejúspěšněji na druhou soutěž světového šampionátu natipovali dva lidé pod nicky hendrix a gajdacz – získali 32 bodů. Oba dva se mohou těšit na odměnu od našeho partnera – pivovaru Zubr. Stačí, když se nám ozvou na náš redakční email. Pro zajímavost přidáme nejlepší tip bez žolíka – o pomyslné prvenství se dělí jendarally9 s mojí maličkostí (maevad)… :-)

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro třetí kolo tipovačky Juho Hänninen, zjistíme, že dokázal trefit 4 lidi v Top 8, z toho dvakrát na správném místě. Musíme k tomu ale odečíst body za nesprávně zodpovězenou KO otázku, výsledkem je podprůměrný bodový zisk – 6 bodů. Juho se tedy u nás moc nevytáhnul. :-)