18. 2. 2012 07:52 − 2475× − 1

Motormix míří za novými diváky ve VČ i SČ kraji!

Televizní Motormix nyní mohou vidět přímo na svých obrazovkách fandové motorismu z východních i severních, ale i z části středních Čech.

Televizní Motormix nyní mohou vidět přímo na svých obrazovkách fandové motorismu z východních i severních, ale i z části středních Čech. Celkem pak zhruba 1 a půl miliónu potencionálních diváků.

„Motormix se na zkoušku objevil v síti TV Genus plus již o minulém víkendu. Nyní bude vysílán od sobotního do pondělního podvečera v pravidelně se opakujících programových blocích, takže diváci ho mohou vidět v různých časech po celý den,“ říká šéfredaktor Pavel Jelínek a dále dodává : „Samozřejmě nadále pokračuje i možnost stáhnout si pořad na internetu, ale i zde jsme připravili novinku. Konkrétně to, že zde ke stažení nebudou dva poslední díly, jako doposud, ale nově šest posledních dílů. Nicméně jsem velmi rád, že se povedlo domluvit se s vedením televize Genus plus, protože v oblasti žije na milión a půl potencionálních diváků. A jistě je mezi nimi i mnoho fandů motorismu, protože se v dosahu obou vysílačů koná celá řada známých a atraktivních motoristických akcí. Mimo jiné v Nové Pace, na autodromech v Sosnové i Hradci Králové, v Pardubicích, v Holicích, samozřejmě i Rallye Bohemia, ale i Rallye Krkonoše, Lužické Hory a další a další akce.“ podotýká šéfredaktor tradičního motoristického magazínu Pavel Jelínek.

Televize Genus Plus vysílá terestricky (a bezplatně !) na domácí a domovní antény z vysílačů Ještěd a z krkonošské Černé hory. Dostupná tak je divákům nejen v kraji Libereckém, ale i v krajích Královéhradeckém a částečně Pardubickém a Středočeském.

„Premiéra čtyřhodinového bloku i s Motormixem je v sobotu v 16. hodin, reprízy jsou po čtyřech hodinách až do pondělního odpoledne, kdy nasadíme další premiérový blok.“, upřesnuje Mgr. Alena Roubalová, předsedkyně představenstva a ředitelka liberecké společnosti GENUS TV a.s.

Chcete-li si Genus Plus naladit na svém televizním přijímači, musíte televizní signál přijímat anténou z vysílače Ještěd nebo Černá hora. Tedy terestricky, laicky řečeno vzduchem. Tudíž ne kabelem, ne satelitem, ne přes počítač. Na těchto placených vysílacích platformách v této fázi Genus, dosud vysílající v síti R1 na Primě nevysílá.

„K tomu, abyste program Genus Plus naladili, si nejdříve musíte zajistit terestický příjem z Ještědu či Černé hory na domovní, či domácí anténu. Pak už jen stačí přeladit, či doladit váš televizor. Je-li váš domácí spotřebič vybaven vestavěným DVB-T tunerem, automaticky přelaďte. Naladíme se vám na 60. kanále, tedy v multiplexu 3. Doladit jej můžete i ručně. Totéž platí i pro set-top-box pro příjem digitálního signálu. A to je všechno. Naskočí vám další program. To bude právě náš GENUS PLUS, jediný regionální kanál, který je dostupný úplně zdarma v severovýchodních Čechách. Svým signálem pokrýváme přes patnáct procent plochy České republiky,“ doplnil Michal Balák z produkce Genus plus vysvětlení, jak je možné nový kanál, který funguje od prvního února, snadno naladit.

Přímé odkazy ke stažení viz ZDE: nebo www.tvmotormix.cz

Další související článek také zde:

MotorMIX je dále vysílán v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, Fonka TV v Příbrami, či na severu Čech ve Štětí. V Čechách se dále konkrétně jedná o města Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Přívrat u České Třebové, Třebovice v Čechách, Jevíčko, Velké Opatovice, Pečky, Stochov, Bohuňovice, Rynholec a Ořech. Na Moravě je k vidění kromě Hustopečí také třeba v kabelovkách v Kloboukách u Brna, Troubkách, Bzenci a v Kopřivnici. V jednání jsou nadále i další lokality.

Komentářů celkem: 1
21. 2. 2012 23:36
0 0
Velmi dobré, vážím si toho smajlík Už jsem stihl sledovat záznam z Jaenner rallye a Dakaru smajlík I když trochu se zpožděním ;)
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!