Kopecký s Dreslerem ovládli Valašskou rally

Systémem start-cíl zvítězila posádka továrního týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler v druhém podniku MMČR v rally.

› Letošní bilance posádky Kopecký/Dresler: tři starty-tři vítězství
› I druhou soutěž českého rallyového mistrovství ovládla tovární posádka ŠKODA Motorsport
› Vítězství posádky ŠKODA Motorsport stylem start – cíl.

Valašské Meziříčí, 24. března 2012 – Systémem start-cíl zvítězila posádka továrního týmu ŠKODA Motorsport Jan Kopecký/Pavel Dresler v druhém podniku Mezinárodního Mistrovství České republiky v rally. Stejně jako na úvodním podniku českého mistrovství – lednové Jänner rally a soutěže IRC na Kanárských ostrovech v minulém týdnu, nenašla posádka týmu ŠKODA Motorsport přemožitele.

Kopecký s Dreslerem potvrdili skvělou letošní formu a rovněž očekávání hlavních favoritů českého šampionátu. Od začátku soutěže udávali tempo a zbytku pole se krok za krokem vzdalovali. Tři letošní starty (Jänner, Kanárské ostrovy, Valaška) přetavila posádka týmu ŠKODA Motorsport ve tři vítězství. Druhý dojel na Valašce úřadující český šampion Roman Kresta s privátní Fabiíí Super 2000.

Jan Kopecký: „Na všech letošních soutěžích jsme zvítězili a tak můžeme být maximálně spokojení. Máme rovněž radost, že jsme se mohli v tom nejlepším světle ukázat českým fanouškům. Velký dík patří celému týmu za špičkový výkon v našem nabitém soutěžním programu.“

Český rallyový šampionát pokračuje třetí soutěží 20.-21. dubna na Rally Šumava.

Komentářů celkem: 24
26. 3. 2012 08:30
0 0
Já viděl v sobotu na přejezdu řídit Kopejdu takže opravdu jen zamotaná kachna.. smajlík
26. 3. 2012 10:17
0 0
Proč se do vaca.p obouváte? Ptá se "Slyšel jsem, že Kopecký měl problém s policií a nadýchal" ...a v tom má pravdu, akorát to byl uplně jiný Honza Kopecký smajlík
26. 3. 2012 11:12
0 0
Moora: Jestli řídil na přejezdech Kopejda, tak je zcela evidentní, že musel nadýchat Dreky.smajlík
26. 3. 2012 11:51
0 0
podle mě nadýchal ten policajt
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!