29. 3. 2012 15:23 − 3291× − 3

Návrat na místo činu po dvou letech

Čas je relativní, když člověk nechce, plyne hrozně rychle, když potřebuje mít něco rychle za sebou, táhne se to věčnost.

Čas je relativní, když člověk nechce, plyne hrozně rychle, když potřebuje mít něco rychle za sebou, táhne se to věčnost. Jsou to již dva roky, co jsem si plnil sen, pro připomenutí – játra jsem si pleskal před soutěží zde, po soutěži potom zase tady. Obdobně jsem zaspamoval eWRC.cz i o dva měsíce později – před a po. Za vším tehdy stál Láďa Kopelent. Jemu vděčím, že mě poslal na cestu do pekel, na cestu, ze které není cesty zpět – na cestu soutěžáka.:-) Loni přišla lákavá nabídka od plzeňského týmu ArtFordSport na poslední akci sezóny s Fordem Puma. Do cíle jsme s Markem Procházkou nakonec nedoskákali, ale Rallye Show Líně jsme si užili a soutěž nás bavila.

Jak jsem ten "rallyrok" v listopadu ukončil, tak jej hodlám začátkem dubna začít. Robert Valečko se rozhodl uspořádat třetí ročník malého seriálu v rally, tentokrát s názvem Exhibiton Rally Championship (XRC). Trať úvodního podniku je ve stejné lokalitě jako v roce 2010, kdy jsem si odbyl premiéru, není to od mého domova příliš vzdáleno, pěkná technická trať, rychlá domluva s Jirkou Galuškou z ArtFordSport a na světě je start s Fordem Puma na XRC RaceDay Dlouhý Újezd. Kdo se posadí na sedadlo spolujezdce je prozatím zahaleno rouškou tajemství.

Soutěž může sloužit k otestování závodního náčiní po dlouhé zimní pauze, stejně tak se můžete vrhnout na závodění v celém seriálu XRC, který obsahuje dohromady pět soutěží. O uskutečnění či neuskutečnění akce se rozhodne v sobotu v dopoledních hodinách. Více o soutěži naleznete na www.wmr.cz.

Několik hodin před uzávěrkou přihlášek je na úvodní akci poháru XRC přihlášeno ale prozatím málo posádek – 38. Pro zastřešení všech nákladů je potřeba 45 soutěžních dvojic. Doufám, že se chybějící posádky přeci jen "hecnou" a budu se moci těšit na svůj čtvrtý zářez v rally v roli jezdce. Trošku se jim pokusím pomoci, a proto: Kdo se přihlásí na XRC RaceDay Dlouhý Újezd od vydání tohoto článku do uzávěrky přihlášek, tj. do pátku 30. března 2012 do půlnoci a do soutěže opravdu odstartuje, má u mě dárkové balení piva Zubr a půlitr k tomu!

Komentářů celkem: 3
29. 3. 2012 20:10
0 0
Sakra práce, ani nevíš jak bych jel, ale zveřejnění soutěže přišlo moc pozdě, když jsem se jal auto zase předělávat a se školou přes týden a brigádou o víkendech to do kupy dát nestihnu. Držím moc palce, ať se Tachovskem zase rozlíhá řev motorů, páč motoristicky tu chcíp pes. smajlík
29. 3. 2012 20:25
0 0
Sedm odkazů na sedmí řádkách? To je snad rekord zde na stránkách, nu ni?Díky, že nemušíme hledat! smajlíksmajlíksmajlík
29. 3. 2012 23:59
0 0
Přemo, ale já sem už dávno přihlášenej... tzn nedělej fory a naval pivo:D

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama