Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 10. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení z desátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 – Rally Vrchovina 2012.

Rally Vrchovina

Desátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 se zúčastnilo 1048 lidí. Favorizovali jste jezdce s vozy WRC – nejčastěji byl na prvním místě tipován Roman Odložilík (691 tipů), ve 204 případech jste věřili novicovi za volantem WRC – Tomášovi Kostkovi. 83 tipů bylo na prvenství Antonína Tlusťáka. Tohoto zlínského jezdce jste nejčastěji odhadovali na druhém a třetím místě. Správné druhé místo v podobě Jana Sýkory jste tipli 85krát, Odložilíka na třetí pozici 63krát.

KO otázka na desátou letošní soutěž zněla: Vyhraje poslední rychlostní zkoušku vůz WRC? Ano nebo Ne? V 771 případech jste věřili vozům WRC i na poslední zkoušce a průběh soutěže tomu i nasvědčoval. Úvodních šest měřených testů vozy WRC vyhrály (Kostka, Odložilík), ale na poslední zkoušce řádně zatáhl Martin Semerád a o osm desetin vteřiny porazil Kostku na Citroenu C4 WRC. Správně má být tedy odpověď NE. Bonusové body bralo jen 109 z Vás.

Nejúspěšněji na úvodní soutěž sprintrally natipoval nick rofamaka, který získal 28 bodů. Průměrný počet získaných bodů je z Rally Vrchovina nejnižší od začátku roku – 4,68. Výherce se může těšit na odměnu od našeho partnera – pivovaru Zubr a také speciální triko od firmy UAX v hodnotě 469 Kč. Stačí, když se nám ozve na náš redakční email s adresou a požadovanou velikostí trička.

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro desáté kolo tipovačky Dan Vladyka, zjistíme, že dokázal trefit 6 lidí v Top 8, plusové body za trefení jezdce na přesném místě ale nedostane žádné. Musíme také odečíst body za nesprávně zodpovězenou KO otázku. Výsledkem je podprůměrný bodový zisk – 2 body.