4. 5. 2012 08:48 − 3184× − 22

Rallye de Lozère ukončena po úmrtí diváka

Během 44. ročníku francouzské Rallye de Lozère došlo ke tragické události, během které byl usmrcen přihlížející divák.

Tím divákem byl Gérard Sauce (66 let), sám bývalý jezdec. Podle dostupných informací šel sebrat něco z tratě a neslyšel přijíždět další vůz, který jel v krátkém odstupu od toho předchozího. Byl sražen a na místě zemřel. Soutěž byla po tragédii ukončena.

Berte to, prosím, jako varování k tomu, jak se na soutěžích chovat. Rally může být nebezpečný nejen pro jezdce, ale i pro nezodpovědní a riskující diváky.