Mikkelsen: Body z Korsiky mohou být ještě hodně cenné

Andreas Mikkelsen dokončil Tour de Corse na páté příčce. O lepší umístění jej připravil defekt po kontaktu s telegrafním sloupem.

Andreas Mikkelsen dokončil Tour de Corse na páté příčce. O lepší umístění jej připravil defekt po kontaktu s telegrafním sloupem. To se událo na rychlostní zkoušce číslo 5, paradoxně o další čas přišel při druhém průjezdu stejné vložky – znovu kvůli defektu.

"Přijeli jsme na Korsiku, abychom se pokusili získat dobrý výsledek, a po našem incidentu ve druhém dnu rally jsme jej i dosáhli. Do té doby jsme bojovali s Danim, a když jsem viděl jeho předchozí výsledky na asfaltu, tak bylo dobré pro mě s ním bojovat, ukázal jsem, že mohu jet na asfaltu jako on. Poté, co jsme ztratili hodně času, to bylo o tom, získat co největší počet bodů a body za páté místo jsou určitě cenné. Body, které jsme zde na Korsice získali, mohou být cenné na konci sezóny – loni určitě byly," vzpomíná na loňské šesté místo, které letos o jednu pozici vylepšil, Andreas Mikkelsen.

Mikkelsen si i nadále udržuje první místo v hodnocení jezdců, po Tour de Corse má náskok 13 bodů na Jana Kopeckého.

Komentářů celkem: 2
15. 5. 2012 21:33
0 0
Člověk by spíš řekl, že se k titulu počítaj jen bedny, jsem si jistej, že se na konci bude Andreasovi nějakej pátej flek škrtat. smajlík
16. 5. 2012 09:18
0 0
Buďto byl ten sloup už dost zpráchnivělý, anebo je to autíčko fakt odolný. smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!