11. 6. 2012 09:41 − 2456× − 0

Jan Kopecký hlavní hvězdou hustopečské soutěže

Poslední hodiny zbývají do uzávěrky přihlášek na pátý podnik MMČR – Agrotec Petronas Syntium rally Hustopeče.

Poslední hodiny zbývají do uzávěrky přihlášek na pátý podnik MMČR – AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče. 11. červen je posledním datem pro zaslání přihlášky, soutěž se uskuteční ve dnech 22. – 23. června 2012.

Z průběžně aktualizovaného seznamu přihlášených posádek je už nyní jisté, že se na startu objeví nejrychlejší tři posádky loňského ročníku soutěže a zároveň lídři sezony 2012. Jde o tovární posádku Škody Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler, úřadující šampiony Romana Krestu s Petrem Grossem a dvojici Václav Pech jun. – Petr Uhel, která letos na českých tratích vodí speciál Mini John Cooper Works S2000.

Mezi přihlášenými najdeme i další jezdce s vozy specifikace Super 2000. Zejména český šampion 2010 Pavel Valoušek (Peugeot 207 Super 2000) bude chtít v Hustopečích napravit doposud nepříliš vydařenou sezonu. Další Fabie S2000 budou pilotovat Roman Odložilík a Václav Dunovský.

„Kvalitu startovního pole máme zaručenou, uvidíme, jak to dopadne s kvantitou,“ čeká na definitivu počtu startujících ředitel soutěže Rudolf Kouřil.

Mezi produkčními vozy jsou zatím hlavními taháky Martin Semerád, Jaroslav Orsák, Vojtěch Štajf, Jan Votava či Martin Hudec. Mezi dvoukolkami budou patřit k favoritům Jan Černý, Josef Peták, Emil Triner, Martin Vlček, Lubomír Minařík, Milan Kneifel a Elwis Chentre.

Pořadatelé AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče naposledy nabízí posádkám ve třídách 7, 8, 9 a 10 nižší vklad. Ten je na úrovni startovného dvoudenního podniku PČR, konkrétně 8.500,- Kč (+ DPH + pojištění). Naposledy opakujeme, uzávěrka přihlášek končí 11. června 2012!

Více informací k AGROTEC rally Hustopeče k soutěži hledejte na oficiálních stránkách www.agrotecautoklub.cz, případně na AGROTEC Rally Hustopeče v sociální síti facebook.com.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama