Vyhodnocení 6. kola JNK čtenářské fotosoutěže

Vyhodnocení nejlepších tří snímků z Autogames Rallysprint Kopná 2012

Z Autogames Rallysprint Kopná se sešlo 41 soutěžních snímků. TOP5 jsme tentokrát dostali jen od dvou soutěžící z pódia minulého kola a tak byla porota jen čtyřčlenná. Celkem dostalo hlas 10 snímků.

Na prvním místě se opět umístil snímek kostkovy C4. V akci ji zachytil objektiv Tomáše Řehůřka. Fotografie dostala plný počet bodů.

1. místo – Tomáš Řehůřek, originál zde

Na druhém a třetím místě již tradičně skončily fotografie se stejným počtem bodů. Obě dostaly po třech bodech. A obě jsou akční. Jednou pořídil Pavel Milínek a druhou Pavel Bořuta.

2. místo – Pavel Milínek, originál zde

2. místo – Pavel Bořuta, originál zde

Autorům prvních tří fotografií gratulujeme a autora nejlepšího snímku, Tomáše Řehůřka, prosíme o adresu pro zaslání výhry, kterou je DVD od JNK studia. Všechny tři snímky samozřejmě postupují do finálního kola o fotografii roku. Všechny tři autořy prosím o čísla nejlepších pěti fotek ze sedmého kola z Rallye Český Krumlov.