Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 20. kola

Dvacátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 se zúčastnila rovná tisícovka lidí.

Belgium Geko Ypres Rally

Dvacátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 se zúčastnila rovná tisícovka lidí. Jako vítěze Ypres Rally jste volili převážně mezi trojicí Hänninen (431 tipů), Mikkelsen (358 tipů) a Loix (203 tipů). Správně udělali tipující tipující finského závodníka, druhá příčka Loixe potěšila 215 z Vás. Tsjoena na třetím místě jste odhadli ve 12 případech.

KO otázka na dvacátou letošní soutěž zněla: Obsadí první tři místa tři různé značky? Ano nebo Ne? Podium obsadily značky v pořadí Škoda – Peugeot – Škoda, správná odpověď na KO otázku je tedy NE. KO otázka byla tentokrát lehčího ražení, a tak 845 z Vás bralo bonusové body, jen 42 tipujících o ně naopak přišlo.

Nejúspěšněji na šestou soutěž IRC natipoval nick krsa, který získal 32 bodů a může se těšit na odměnu od našeho partnera – pivovaru Zubr a také speciální triko od firmy UAX v hodnotě 469 Kč. Stačí, když se nám ozvou na náš redakční email s adresou a požadovanou velikostí trička.

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro dvacáté kolo tipovačky Jan Kopecký, zjistíme, že dokázal trefit 5 lidí v Top 8. Plusové body dostane vítěz Rally Hustopeče za správně uhodnuté prvenství svého kolegy Juho Hänninena. KO otázku odhadl jezdec Škody Motorsport také správně a v součtu to dělá průměrných 12 bodů.