3. 7. 2012 12:44 − 2649× − 1

Germain Bonnefis chce příležitost využít

Germain Bonnefis odstartuje v pátek do svého prvního závodu v IRC – do Rally San Marino.

Germain Bonnefis odstartuje v pátek do svého prvního závodu v IRC – do Rally San Marino. Letošní sezónu usedá do Peugeotu 207 S2000 se spolujezdcem Olivierem Fournierem a závodí v rámci francouzského šotolinového šampionátu. Prozatím mají na svém kontě dvě prvenství, jedno druhé místo a jednu havárii. Se stejným vozem od PH Sport vyrazí i vstříc neznámým zkouškám na Rally San Marino.

"Je to velká příležitost. San Marino bude mým druhým závodem mimo Francii. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom využili této příležitosti a přeměnili ji na úspěch. Naše taktika je v průběhu rally zrychlovat. Poznáme také jiné tratě, než které jsou ve Francii," těší se mladý Francouz na neznámé prostředí.

"Budeme se snažit vyhnout chybám během prvních průjezdů, potom ve druhém kole zvýšíme rychlost. Nechci tlačit, ale také to nechci vypustit. Jsem hrdý na to, že budu moci závodit v jedné soutěži s jezdcem jako je Andreas Mikkelsen, který bude dobrým referenčním bodem," dodal Germain Bonnefis. Jestli obstojí, tak to se dozvíme o víkendu.

Komentářů celkem: 1
3. 7. 2012 14:55
0 0
to by mohl být černý kůň soutěže smajlík. Snad dopadne lépe než například Pressac kdysi v JWRC
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!