Rosťa Kutěj - eWRC.cz
19. 7. 2012 13:31 − 2420× − 0 0

Auto Terš racing team před rallye České Budějovice

Posádka úspěšně absolvovala Radouňskou rallye a nyní už se pilně připravuje na rallye České Budějovice

Posádka Auto Terš motorsport racing teamu Jiří Terš jun. a Tomáš Popelík právě finišuje s přípravou na čtvrtý podnik letošního ročníku Volného poháru České republiky.

Jirko tak jak bylo v Radouňi?

Bylo dobře, Radouň je bezesporu vrcholem sezony a podle toho to na soutěži i vypadalo. Byl to precizně pořadatelsky připravený závod. Byl těžký, bylo hodně přejezdů, ale líbilo se nám tam. Já osobně sem nadšenej. Nejsem spokojen s výsledkem. V pátek jsme si udělali výlet do příkopu, trvalo asi 5 minut, než nás diváci vyprostili a tuhle ztrátu už nedoženeš. V sobotu jsme se snažili bojovat co to šlo, ale bylo to asi předem marné. Nejsem ani spokojen s tím, jak fungovalo auto.

Auto bylo nemocné?

To ne, ale celou sezonu nás trápí:) Právě se vrátilo od lékaře tak uvidíme.

Místo Tomáše s tebou jel Pavel Vítovec. Jak Vám to klapalo?

Skvěle, Pavel i když to nerad slyší, je zkušený mitfára a spolupráce klapala na jedničku. Ted už se ale plně koncentrujeme s Tomášem na Budějovice.

Pavle nemohu se nezeptat i Tebe. Jaké to bylo?

Bylo to super. Ne výsledkově, ale to už Jirka říkal. Super byla atmosféra soutěže, atmosféra v servisu i v týmovém zázemí. V sobotu odpoledne sem měl i kacířské myšlenky.

Kacířské?

Jasně, říkal sem, že by mi nevadilo, kdyby Tomáš jezdil do školy častěji:D

Tomáši slyšíš to?

Slyším, slyším :) Já jsem rád, že Pavel s Jirkou jel. Je super, že jim to klapalo a kdybych zase musel někdy do školy, jsem rád, že za sebe mám kvalitní náhradu.

Pánové v jakém stavu je příprava na Budějovice?

I Budějovice jsou pro nás nové, já se jako na každý závod opravdu těším. Trošku se mi nelíbí, že tam je RZ, která se jede čtyřikrát. Ale jezdec je od toho aby jel kde mu pořadatel určí.

Tomáši máš připravenou tužku?

To víš že jo, hned několik tužek. Celou sadu:) Osobně čekám těžký závod a těším se na auto. Jak říkal Jirka, bylo u lékaře tak uvidíme jestli to pomohlo.

Pánové přeji mnoho zdaru.

Děkujeme. Poděkovat chceme i našemu hlavnímu partnerovi, firmě Extralevnepneu.cz, dále partě od Jiří Terš autoelektro, mechanikům, rodinám a dalším lidem, bez jejichž pomoci bychom se na startu nemohli objevit.

Celý tým chce zároveň vyjádřit hlubokou soustrast rodině, kamarádům a fanouškům Bohouška Ceplechy.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama