24. 7. 2012 07:55 − 2446× − 2

Flodin oceněn za 2. místo i Colin McRae Flat Out Trophy

Patrick Flodin začal Sibiu Rally v Rumunsku smolně. Hned na druhé vložce jej postihl defekt.

Patrick Flodin začal Sibiu Rally v Rumunsku smolně. Hned na druhé vložce jej postihl defekt, díky kterému nejen zdržel Francoise Delecoura, ale hlavně ztratil 4 minuty. Od té doby se mu ale problémy vyhýbaly, zajížděl většinou druhé časy za nedostižným Andreasem Mikkelsenem a i díky odpadnuvším soupeřům se mohl v cíli soutěže radovat ze druhé pozice. Na zkoušce číslo 10 Gatu Berbecului si připsal Flodin prvenství v RZ.

"Rally nezačala pro nás dobře, ale skončila opravdu pěkně," smál se v sobotu po soutěži Patrick Flodin. "Dnes fungovalo skutečně vše. Tým zapracoval na nastavení auta, sami jsme se neustále zlepšovali. Druhé místo cítíme jako vítězství s tím začátkem, jaký jsme měli. Neuvěřitelné!" radoval se z úspěchu na Sibiu Rally sedmadvacetiletý Švéd.


Foto: ircseries.com

"Jsem s víkendem velmi spokojený. Patrick i Gorän vydali ze sebe velké úsilí," pochválil posádku šéf týmu Petter Solberg. Dvojice Patrick Flodin – Gorän Bergsten získala ocenění Colin McRae Flat Out Trophy, kterou uděluje na každé soutěži IRC promotér seriálu posádce, která svým výkonem nejvíce vystihne ducha zesnulé rallyové legendy. "Jsem potěšen i poctěn. Je to čest získat toto ocenění, jedna z nejlepších cen, kterou můžete získat," řekl k ocenění Patrick Flodin.

Další soutěží Intercontinental Rallye Challenge bude zlínská Czech Barum Rally na přelomu srpna a září.

Komentářů celkem: 2
24. 7. 2012 09:51
0 0
Vážně se to jmenuje "McRAY" ?? smajlík
24. 7. 2012 10:46
0 0
Překlep, opraveno.
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!