Vyhodnocení 7. kola JNK čtenářské fotosoutěže

Vyhodnocení nejlepších tří snímků z Rallye Český Krumlov 2012

Z Rallye Český Krumlov 2012 se sešlo 35 soutěžních snímků. Body od pětičlenné poroty dostalo 16 fotografií. Zde je tedy vyhodnocení, za jehož zpoždění se omlouvám.

Tentokrát vyhráli vlastně soutěžící tři. Tři fotografie obdržely po třech bodech. Ale protože jako vítěz může být označen pouze jeden autor, rozhodl jsem se svým právem veta pro Jana Oušku.

1. místo – Jan Ouška, originál zde

Na druhém a třetím místě skončily fotografie Pavla Bořuty a Benjamina Butschella.

2. místo – Pavel Bořuta, originál zde

2. místo – Benjamin Butschell, originál zde

Autorům prvních tří fotografií gratulujeme a autora nejlepšího snímku, Jana Oušku, prosíme o adresu pro zaslání výhry, kterou je DVD od JNK studia. Všechny tři snímky samozřejmě postupují do finálního kola o fotografii roku. Všechny tři autořy prosím o čísla nejlepších pěti fotek z osmého kola z Agrotec Rally Hustopeče.