Hayden Paddon bude usilovat o navrát do čela SWRC

Hayden Paddon je letos jedním z jezdců, kteří ve světovém šampionátu soutěží ve hře "Kdo vyhraje SWRC".

Hayden Paddon je letos jedním z jezdců, kteří ve světovém šampionátu soutěží ve hře "Kdo vyhraje SWRC". Před Rally of Great Britain vede v této hře Per-Gunnar Andersson, v patách s šestibodovým mankem je ale právě talentovaný novozélandský soutěžák. Na svoji šanci číhá i Maciej Oleksowicz a Craig Breen.

"Nemůžu se dočkat, až se příští týden dostanu opět za volant při Rally GB. Bohužel kvůli rozpočtovému omezení nebude před soutěží žádné testování, ale tým má pro auto dobrý základní set-up, které nám umožní jít do soutěže v dobré kondici," říká mladý Novozélanďan před náročným šotolinovým podnikem. Loni ve Velké Británii debutoval Paddon s vozem skupiny 2 (Impreza R4) a dojel na druhé pozici za Abbringem se Škodou Fabií S2000.

"Náš plán je usilovat o vítězství a nahradit tak špatný výsledek z Finska. Také se budeme snažit bojovat se Škodovkami od VW včetně Sebastiena Ogiera a myslím, že tato rally bude největší šancí v roce, kde toho lze dosáhnout. Není proč se držet zpět!" dodal odvážně Hayden Paddon. Soutěž začíná příští pátek.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!