Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 35. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení z pětatřicátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 – Rallye de France.

Rallye de France

Pětatřicátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 se zúčastnilo 864 lidí. Nejčastěji jste označili za vítěze tradičně Sebastiena Loeba (833 tipů), druhý ve Vašich tipech byl Jari-Matti Latvala (16 tipů), 6 z Vás věřilo Mikko Hirvonenovi. Body za správně uhodnuté prvenství tedy brala rapidní většina soutěžících, druhou příčku Latvaly tiplo správně 332 z Vás. Třetí místo Hirvonena přineslo body 218 tipujícím.

KO otázka na letošní pětatřicátou soutěž zněla: Bude Yvan Müller nejhůře třetí mezi vozy Mini? Ano nebo Ne? Okruhový závodník uhájil druhou příčku mezi vozy Mini jen těsně, to už byl ze hry Dani Sordo, kterého vyřadil nefuknční posilovač řízení. Správně je tedy odpověď ANO a 337 tipujících si polepšilo o 4 body.

Nejúspěšněji na desátou soutěž MS natipoval nick Vasousvitas, který získal 46 bodů a může se těšit na odměnu od našeho partnera – pivovaru Zubr a také speciální triko od firmy UAX v hodnotě 469 Kč. Stačí, když se nám ozve na náš redakční email s adresou a požadovanou velikostí trička.

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro pětatřicáté kolo tipovačky Josef Peták, zjistíme, že dokázal trefit 5 lidí v Top 8. Plusové body získává ale jen za prvenství Loeba. Musíme také přičíst body za dobře zodpovězenou KO otázku a výsledkem je zisk průměrných 12 bodů.