Zubr Tipovačka eWRC.cz – vyhodnocení 37. kola

Přinášíme Vám vyhodnocení z sedmatřicátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 – Rally Sanremo.

Rally Sanremo

Sedmatřicátého kola Zubr Tipovačky eWRC.cz 2012 se zúčastnilo 774 lidí. Jako vítěze Rally Sanremo jste volili převážně Juho Hänninena (389 tipů), následovaly tipy na Giandomenica Bassa (200x) a Jana Kopeckého (141x). Správně se ukázala být sázka na domácího závodníka, druhé místo Kopeckého správně tiplo 306 z Vás.

KO otázka na sedmatřicátou letošní soutěž zněla: Bude v konečných výsledcích za Jiřím Navrátilem alespoň jeden vůz kategorie S2000? Ano nebo Ne? Jiří Navrátil proměnil svoji premiérovou účast na Rally Sanremo ve 20. příčku. Za ním s vozem S2000 skončil János Puskádi, kterého český závodník porazil o 13 vteřin. Správná odpověď na KO otázku je tedy ANO. 271 z Vás bralo bonusové body, 354 tipujících o ně naopak přišlo.

Nejúspěšněji na dvanáctou soutěž IRC natipoval nick TGV, který získal 26 bodů a může se těšit na odměnu od našeho partnera – pivovaru Zubr a také speciální triko od firmy UAX v hodnotě 469 Kč. Stačí, když se nám ozve na náš redakční email s adresou a požadovanou velikostí trička.

Podíváme-li se na tip našeho experta, kterým byl pro sedmatřicáté kolo tipovačky Honza Škaloud, zjistíme, že dokázal trefit 5 lidí v Top 8. Plusové body dostane spolujezdec Antonína Tlusťáka za prvenství Bassa. KO otázku tipnul ale Honza špatně, body se mu odečítají a v součtu to dělá 4 body.

Zubrův tip na Rally Sanremo od Honzy Škalouda
1.BASSO Giandomenico
2.SCANDOLA Umberto
3.KOPECKÝ Jan
4.MAGALHAES Bruno
5.PERICO Alessandro
6.HÄNNINEN Juho
7.ALBERTINI Stefano
8.BREEN Craig

Aktuálně můžete tipovat na Rally d'Italia Sardegna a Rally Vsetín.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!