Jiří Galuška - eWRC.cz
17. 1. 2013 09:24 − 2711× − 2

Pozvánka na tři akce do Sosnové a jednou do Milovic

Závodní rallye sezóna 2013 již odstartovala, ale pro Fiesta Cup začne až 2.2. 2013 na Autodromu Sosnová.

Závodní rallye sezóna 2013 již odstartovala, ale pro Fiesta Cup začne až 2.2. 2013 na Autodromu Sosnová.

Sezóna MMČR i MS v rallye již odstartovala zimními soutěžemi. Volné rallye podniky v ČR (nejen pro team ARTFordSPORT Plzeň) odstartují až začátkem Dubna. Závodní akce Volného Poháru 2013 pak odstartují dokonce až v Květnu v Hořovicích. To vše se může zdát podle kalendáře ještě hodně daleko. Proto pro všechny, kteří se nemohou dočkat, nabízí již v únoru a v březnu FiestaCUP čtyři akce na svezení. Pro zájemce o bezpečné rallyové svezení to budou tři starty na Autodromu Sosnová v rámci Mogul Driving Cupu (termíny jsou 2.a 16.2 a poté 2.3 2013). Pro zájemce o trochu větší adrenalin, to pak bude závod Amatér rallye v Milovicích, který se pojede 9.2 2013.

Zimních akcí, tedy alespoň kalendářně, je pro zájemce o svezení nemnoho. Občas se ale nějaké objeví a jednou z nich je seriál závodů Mogul Driving Cup na Autodromu v Sosnové. Speciály Fiesta Cup budou na tyto závodní jízdy k dispozici na tři akce. Výhodou závodů na této uzavřené trati jsou zejména bezpečnost, profesionální zabezpečení a pak hlavně možnost zajímavého porovnání svých jezdeckých schopností, a to jak v rámci shodných speciálů FiestaCUP tak s ostatními vozy a jezdci. Rallycrossová trať v Sosnové je navíc pro Fiesty jednou z nejzajímavějších variant, protože nabízí velmi technické pasáže a také poměrně rychlé úseky. Každý jezdec si tak může vyzkoušet výborné jízdní vlastnosti „fordích“ závodniček. V rámci uvedených akcí si jezdec může auto zapůjčit na jeden závod, nebo i na všechny tři podniky najednou. V nabídce na pronájem závodních speciálů na tyto akce má ARTFordSPORT Plzeň k dispozici hned šest závodních aut zn.Ford.

Autodrom Sosnová 2. a 16. února, 3. března 2013

Popis akce Mogul Driving Cup 2013-volný podnik ve stylu rally (jezdec-spolujezdec),na uzavřené okruhové trati, která obsahuje asfaltové i šotolinové části, délka jedné RZ je 4,6km. Každá posádka absolvuje ráno tréninkové jízdy, poté 3-4 závodní jízdy (RZ). Jezdec/spolujezdec nepotřebuje žádnou závodní licenci. Startovné je 1500Kč. Uzávěrka přihlášek pro jednotlivé akce je vždy maximálně týden před startem. Výhodou pro speciály FiestaCUP je možnost, že na jednom speciálu se mohou střídat i dva jezdci (posádky). Cena za pronájem pak bude samozřejmě ještě nižší.

Podmínky pronájmu speciálů značky Ford(cena je uvedena včetně DPH):

Ford Fiesta1,3Cup – základní cena/jeden podnik-11.800Kč, cena při střídání dvou jezdců-9.000Kč.

Ford Puma1,7Sport – základní cena/jeden podnik-13.800Kč, cena při střídání dvou jezdců-9.900Kč.

Ford Fiesta2,0AFS – základní cena/jeden podnik-15.800Kč, cena při střídání dvou jezdců-12.000Kč.

Pronájem vždy zahrnuje: Kompletní pronájem závodního vozu, servis na akci, dopravu, servisní stany a servisní auto, mechanika na akci, benzín + kompletní náplně, nastavení bezpečnostních prvků – sedačka + pásy, komplet pneu /slick-medium-wet.

Plocha pro reklamu: Důležitou informací pro každou posádku je, že má k dispozici na závodním speciálu cca 50% plochy na vlastní reklamu (celkem 7 míst na reklamy)! Každá posádka tak může prezentovat na vozidle své sponzory a partnery. Přesné informace o reklamních plochách a jejich velikosti a umístění, budou zaslány na vyžádání.

Cena nezahrnuje: startovné, zapůjčení kombinézy a helmy /je možné dodat/!

Amater rallye Milovice 9.2 2013 – naprosto odlišnou nabídkou na závodění s Fiesta CUPem je podnik v areálu Letiště Milovice. Zde se jedná o závodění na okruhové rallye zkoušce, která svým profilem již hodně připomíná trať klasické erzety-stromy okolo tratě, budovy,atd.-to vše umocňuje a přibližuje pocity pro skutečné rallye. Zde každý účastník absolvuje ráno dvě jízdy jako seznámení s tratí a poté 4-5RZ o délce 5,6km. K dispozici pro tento závod budou speciály FiestaCUP a jeden speciál Ford Puma1,7Sport. Podmínky pronájmu jsou shodné jako u nabídky výše, pronájem je zajištěn all inclusive. V ceně není zahrnuto startovné, které je cca 2.000Kč. Uzávěrka přihlášek je pro tento závod 2.2 2013. Cena za pronájem je stanovena pro Ford Fiesta1,3Cup na 11.800Kč, při střídání dvou jezdců 9.600Kč,pro Ford Puma na 13.800Kč, při střídání pak 10.600Kč.

Kompletní informace o podmínkách a cenách pronájmu na jednotlivé akce Vám budou sděleny na vyžádání. Bližší informace ke všem výše uvedeným akcím získáte také na webu www.FiestaCup.cz. Případné dotazy nebo přihlášky zasílejte na email artfordsport@email.cz.

Komentářů celkem: 2
17. 1. 2013 11:03
0 0
Pane Galuška, byl bych rád, kdyby jste reagoval na mé SMS či e-maily v rámci nevrácené platby. J. Emingr
17. 1. 2013 18:21
0 0
Mily pane, J.Emingr, evidentne nejste sam, ja urguji tohoto filutu p.Galušku o dlužných 250.000,- již 3 roky a taky bez uspechu. Exekutori v Plzni nic nevymohli i kdyz je soudni pravomocne rozhodnuti na svete jiz 2,5 roku....
Asi amnestie i pro takovyto filuty...... Doufam, ze Vy se penez dockate. Okradený Aleš Mrkáček

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama